سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزیر راه خبر داد: بازگشایی تمام مسیرهای ارتباطی استان‌های شمالی تا 48 ساعت آینده...

وزیر راه خبر داد: بازگشایی تمام مسیرهای ارتباطی استان‌های شمالی تا 48 ساعت آینده

چکیده :وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید از راه‌های غرب مازندران، از بازگشایی تمام مسیرهای ارتباطی استان‌های شمالی تا 48 ساعت آینده خبر داد و گفت: با توجه به تامین ماشین آلات راهداری در منطقه، مدیریت به‌کارگیری از آنها مهمترین اولویت کاری راهداران است....


وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید از راه‌های غرب مازندران، از بازگشایی تمام مسیرهای ارتباطی استان‌های شمالی تا 48 ساعت آینده خبر داد و گفت: با توجه به تامین ماشین آلات راهداری در منطقه، مدیریت به‌کارگیری از آنها مهمترین اولویت کاری راهداران است.

به گزارش ایسنا، عباس آخوندی در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به ارتفاع یک متر و 70 سانتی متری برف در مناطق مختلف استان مازندران، گفت: در درجه اول نجات جان انسان‌ها برای ما اهمیت دارد و در این زمینه اقدام به امدادرسانی به افراد در راه مانده و گرفتار در کولاک شده است.

وی ضمن اشاره به بارش سنگین و مداوم برف و کولاک در مناطق غرب استان، تصریح کرد: با توجه به حجم بالای برف و با هماهنگی به عمل آمده 30 دستگاه ماشین آلات راهداری از استان‌های معین ( قزوین ، گلستان ، خراسان شمالی ، تهران ، البرز ، زنجان ، سمنان و همدان ) به مازندران ارسال شد.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: با وجود امکانات و تجهیزات موجود ، نیاز سخت افزاری برای بازگشایی راه‌ها وجود نداشته و تنها عامل در جهت تسریع در اجرای عملیات راهداری مدیریت بکارگیری از این امکانات و تجهیزات است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت پیک بحران را پشت سر گذاشته ایم، ابراز امیدواری کرد تا 48 ساعت آینده همه مسیرهای ارتباطی (اعم از روستایی و فرعی) منطقه بازگشایی شود.

وزیر راه و شهرسازی از عملکرد به هنگام استاندار مازندران، معاونان و مدیران کل استان و همچنین مجموعه راه و شهرسازی قدردانی و خاطر نشان ساخت: اداره کل راه و شهرسازی مازندران در قالب 35 اکیپ راهداری و بکارگیری 160 دستگاه از انواع ماشین آلات راهداری اقدام به برفروبی و یخ زدایی 180 کیلومتر از راه‌های اصلی و شریانی غرب استان کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.