سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عبدالله ناصری: مردم از انحرافات مدیریتی در سال‌های اخیر عصبانی هستند...

عبدالله ناصری: مردم از انحرافات مدیریتی در سال‌های اخیر عصبانی هستند

چکیده :یک عضو بنیاد باران با اشاره به وقایع پیش‌آمده در جریان ازدحام برای دریافت سبد کالای دولت گفت: مردم احساس می‌کنند بخشی از حقوق آنها اکنون توسط نهادهای حکومتی به آنها داده می‌شود، پس فرصت را غنیمت می‌شمارند و برای دریافت حق خود هجوم می‌آورند. ...


یک عضو بنیاد باران با اشاره به وقایع پیش‌آمده در جریان ازدحام برای دریافت سبد کالای دولت گفت: مردم احساس می‌کنند بخشی از حقوق آنها اکنون توسط نهادهای حکومتی به آنها داده می‌شود، پس فرصت را غنیمت می‌شمارند و برای دریافت حق خود هجوم می‌آورند.

به گزارش آرمان، عبدالله ناصری با اشاره به وجود منشاء اجتماعی و فرهنگی در بروز چنین رفتارهایی، از جمله مورد مشابه در روز سلام سینما (حضور رایگان مردم در سینما)، اظهار کرد: حضور مردم در صف‌های سینما یا سبد کالا در شرایطی رخ می‌دهد که آنها در سال‌های اخیر شرایط سختی را تحمل کرده‌اند و فشارهای زیادی به آنها وارد شده است.

وی افزود: از طرفی مردم شاهد برخی انحرافات بزرگ در مسیر مدیریت کشور بودند، پس نسبت به چنین انحرافاتی بسیار ناراحت هستند و بروز چنین رفتارهای اجتماعی ناشی از ناراحتی آنهاست. اخبار فسادهای مالی مختلف یا خطاهای سازمان تامین اجتماعی را نباید ساده تلقی کرد، زیرا این اخبار از نظر اجتماعی، تاثیرگذار است. مردم به تبعات سیاسی و اقتصادی این اخبار توجه می‌کنند در حالی که تبعات اجتماعی آنها بسیار مهم‌تر است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین تاکید کرد: تاریخ کشور نشان داده است که هرگاه دولتمردان و ارکان حکومت، سالم رفتار کرده‌اند، رفتار اجتماعی مردم هم سالم بوده است و بالعکس.

این عضو بنیاد باران با بیان اینکه «اتفاقات روز تخصیص سبد کالا، خیلی کمتر از جوسازی رسانه‌های مخالف دولت بود»، خاطرنشان کرد: واقعیت این است ناهنجاریی‌هایی در این روز پیش آمد اما رسانه‌هایی که وظیفه خود را تقابل با دولت می‌دانند، علیه دولت جوسازی کردند و قضیه را بزرگ‌تر از آنچه بود جلوه دادند. البته کاستی‌هایی هم در مدیریت اختصاص سبد کالا وجود داشته است.

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.