سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » طغیان رودخانه برخی محورهای جاده ای سیستان وبلوچستان را مسدود کرد...

طغیان رودخانه برخی محورهای جاده ای سیستان وبلوچستان را مسدود کرد

چکیده :رییس مرکز کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی گفت: محورهای دلگان - ذهکلوت، دلگان - بزمان و ایرانشهر - ذهکلوت و محور فرعی ریمدان در جنوب استان سیستان وبلوچستان به علت طغیان رودخانه مسدود است....


رییس مرکز کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی گفت: محورهای دلگان – ذهکلوت، دلگان – بزمان و ایرانشهر – ذهکلوت و محور فرعی ریمدان در جنوب استان سیستان وبلوچستان به علت طغیان رودخانه مسدود است.

به گزارش ایرنا، «محمدحسین حمیدی» ضمن ارائه گزارشی از وضعیت محورهای جاده ای کشور، افزود: محورهای شمشک – دیزین و پونل – خلخال اکنون به علت بارش برف مسدود است.وی گفت: محورهای قم – گرمسار و مرزن آباد – مکارود از ساعت 21 شب تا هشت صبح به علت عملیات راهسازی مسدود است.

حمیدی با اشاره به شرایط جوی در استان های مختلف کشور گفت: وضعیت جوی در محورهای استان مرکزی، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، چهار محال وبختیاری، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان و همدان برفی است، براین اساس رانندگان باید در صورت تردد در این مسیرها، نکات ایمنی را رعایت کنند.

وی ادامه داد: وضعیت جوی در شرق تهران اعم از دماوند، فیروزکوه، هراز، در غرب تهران اعم از اتوبان قم، شهریار و شهرهای اطراف، محور دیهوک در خراسان جنوبی، در استان اصفهان محورهای طبس – دیهوک و طبس – اصفهان، محورهای خراسان جنوبی به اصفهان، استان های اطراف گیلان در محور انزلی نیز برفی است به همین علت رانندگان در صورت تردد در این مسیرها لازم است تجهیزات کامل به همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: اکثر محورهای استان کردستان و همدان کولاک و یخبندان است، براین اساس تردد در این مسیرها با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی با اشاره به شرایط جوی آینده گفت: در نقاط جنوبی کشور شاهد بارش باران، در استان فارس و هرمزگان احتمال طغیان رودخانه و در غرب کشور تداوم بارش برف را خواهیم داشت.

حمیدی گفت: همکاران پلیس راهور نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی به تماس های مردم پاسخگو خواهند بود و آنها را در جریان آخرین وضعیت جوی جاده ها قرار می دهند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.