سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری 23 بهمن/ تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزا...

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری 23 بهمن/ تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

چکیده :رییس سازمان سنجش آموزش کشور زمان جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد را 23 الی 25 بهمن ماه اعلام کرد. ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد...


رییس سازمان سنجش آموزش کشور زمان جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد را 23 الی 25 بهمن ماه اعلام کرد.

ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 به هفته آینده به دلیل شرایط بد جوی گفت: آزمون کارشناسی ارشد در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد و براین اساس برای داوطلبان این آزمون کارت ورود به جلسه جدید صادر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد 93 که قرار بود از امروز در سراسر کشور آغاز شود به دلیل شدت بارش برگزاری آن به هفته آینده موکول شد . در آزمون امسال 950 هزار و 943 داوطلب در 136 کد رشته شرکت کردند.

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

به نقل از روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ناصر اقبالی گفت: داوطلبانی که تاکنون نتوانسته اند در آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه ثبت نام کنند می توانند در فرصت ایجاد شده تا روز شنبه مورخ 19/11/92 به سایت www.azmoon.org مراجعه و ثبت نام الکترونیکی خود را انجام دهند.

رییس مرکز آزمون به داوطلبان توصیه کرد: در صورتیکه در مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شدند، به سایت www.pubr-azmoon.com مراجعه و سوال را خود را مطرح کنند تا کارشناسان بخش مجازی به آنها پاسخ دهند.

به گزارش خبرآنلاین اقبالی در ادامه گفت آزمون امسال در 31 حوزه امتحانی برگزار می شود که هر داوطلب می تواند با توجه به نزدیکی محل زندگی خود حوزه امتحانی اش را انتخاب کند.

رییس مرکز آزمون در مورد زمان برگزاری این آزمون گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای 8 و 9 و 10 خرداد 93 برگزار خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.