سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برخی با انگیزه های سیاسی درصدد حاشیه سازی برای دولت هستند...

برخی با انگیزه های سیاسی درصدد حاشیه سازی برای دولت هستند

چکیده :ما از سران سه قوه انتظار داریم همسو و هم گام با سیاست های کلی نظام و رهبری گام بردارند و در این راستا به حرف های حاشیه ای که برخی ها با انگیزه های سیاسی می زنند توجه نکنند....


نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی با انگیزه های سیاسی به دنبال حاشیه سازی برای دولت هستند.

«حسین گروسی» در گفت و گو با  ایرنا افزود: ما از سران سه قوه انتظار داریم همسو و هم گام با سیاست های کلی نظام و رهبری گام بردارند و در این راستا به حرف های حاشیه ای که برخی ها با انگیزه های سیاسی می زنند توجه نکنند.

گروسی ادامه داد: ممکن است برخی افراد با انگیزه های سیاسی یا عدم اطلاع رسانی مسائلی را درباره توافق ژنو نسبت به دولت مطرح کنند. من می گویم دولت خود را درگیر این حاشیه ها نکند و همانند گذشته با عقلانیت و تدبیر به کار خود ادامه دهد.

وی با اشاره به توافق ژنو گفت: همگان می دانند که مذاکرات مورد تایید رهبر معظم انقلاب بوده و رهبری بارها تاکید کردند که تیم مذاکره کننده مورد تایید ایشان است.

وی گفت: شاید در این راستا خیلی ها حاشیه درست کنند ولی آنان بدانند که حاشیه سازی هایشان اثری در مذاکرات ندارد.

گروسی افزود: مهم ترین نتیجه ای که این مذاکرات برای ایران دربرداشت این بود که اجماع جهان علیه ایران به هم خورد و اگر ما با عقلانیت و منطق باز هم جلو برویم بهتر می توانیم دیدگاه های خود را به جهانیان عرضه کنیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.