سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس ستاد مدیریت بحران: پول، بنزین و گازوئیل نداریم...

رئیس ستاد مدیریت بحران: پول، بنزین و گازوئیل نداریم

چکیده :رئیس ستاد مدیریت بحران کشور با اشاره به عدم تخصیص اعتبارات پیشگیرانه با توجه به حادثه خیز بودن کشور عنوان کرد: هنوز یک ریال از اعتبارات سال 91 و سال 92 به مديريت بحران پرداخته نشده است و بنزین و گازوئیل هم نداریم....


رئیس ستاد مدیریت بحران کشور با اشاره به عدم تخصیص اعتبارات پیشگیرانه با توجه به حادثه خیز بودن کشور عنوان کرد: هنوز یک ریال از اعتبارات سال 91 و سال 92 به مديريت بحران پرداخته نشده است و بنزین و گازوئیل هم نداریم.

به گزارش مهر، حسن قدمی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران مازندران در نوشهر متاسفانه در شرایط فعلی پول بنزین و گازوئیل هم نداریم و لازم است تا نمایندگان مجلس در فصل بودجه با توجه به حادثه خیز بودن کشور با نگاه ویژه به اعتبارات حوادث و بحران بنگرنند.

امام جمعه چالوس نیز با اشاره به اهمیت برپایی این جلسات گفت: انتظار مردم این است که مدیران در این نشست ها و جلسات تصمیمات دقیق و قابل اجرا بگیرند.

محمد مهدی راشدی افزود: زمانی این جلسات موثر و ثمربخش خواهد بود که شیرینی و نتایج آن برای حل مشکلات مردم باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.