سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وال استریت ژورنال؛ کاترین اشتون در راه تهران...

وال استریت ژورنال؛ کاترین اشتون در راه تهران

چکیده :کاترین اشتون، مسول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خبر از دیدار خود از ایران در هفته های آینده داد و گفت هدف از سفر وی گفتگو با مقام های ایران درباره مسایل منطقه ای خواهد بود....


کاترین اشتون، مسول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خبر از دیدار خود از ایران در هفته های آینده داد و گفت هدف از سفر وی گفتگو با مقام های ایران درباره مسایل منطقه ای خواهد بود.

کاترین اشتون در گفتگویی با روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال با اعلام این خبر گفت که در چند هفته آینده پس از دور بعدی مذاکرات به ایران خواهد رفت.

مسول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که اخیرا در مونیخ با وزیرامور خارجه کشورمان دیدار کرده افزود: هرگونه توافق نهایی با ایران باید به این قطعیت برسد که برنامه اتمی ایران صرفا صلح جویانه خواهد بود.

وی تاکید کرد: مذاکرات با ایران دشوار بوده و زمان خواهد برد. اشتون احتمال داد که مذاکرات با ایران بیش از ۶ ماه طول بکشد.

وی تصریح کرد همه می دانند که به درستی این روندی بسیار دشوار است، هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد و ما برای رسیدن به توافق مطلوب وقت خواهیم گذاشت.

به گزارش ایرنا، سفر آتی کاترین اشتون، نخستین دیدار وی از ایران خواهد بودDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.