سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سراج: تا آخر سال محاکمه مدیران سابق بانک ملی و صادرات برگزار می‌شود...

سراج: تا آخر سال محاکمه مدیران سابق بانک ملی و صادرات برگزار می‌شود

چکیده :رئیس سازمان بازرسی کل کشور آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی، خاوری، حادثه جمهوری و مسمومیت شهروندان در پردیس را تشریح کرد....


رئیس سازمان بازرسی کل کشور آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی، خاوری، حادثه جمهوری و مسمومیت شهروندان در پردیس را تشریح کرد.

به گزارش مهر، ناصر سراج در خصوص آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: گزارش اولیه خود را به دادسرا ارائه دادیم و در حال بررسی اموال او در داخل و خارج از کشور هستیم تا مشخص شود توانایی پرداخت میزان بدهی خود را دارد یا نه.

وی افزود: سازمان بازرسی از همان ابتدا به این پرونده ورود کرد و در حال حاضر پرونده او در دادسرا در حال رسیدگی است.

سراج در خصوص محاکمه خاوری و جهرمی در پرونده فساد 3 هزار میلیاردی نیز گفت: انشاء الله تا پایان سال محاکمه مدیران سابق بانک ملی و صادرات برگزار خواهد شد.

وی افزود: پلیس اینترپل برای خاوری اعلان قرمز کرده است تا هرجا مشاهده شد او را تحویل دهد و برای دستگیری وی نیاز به صدور حکم و قطعیت آن نیست.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص حادثه خیابان جمهوری نیز گفت: در حال کار در این زمینه هستیم و دادگاه در خصوص مقصران احتمالی این حادثه تصمیم گیری خواهد کرد.

سراج درباره مصمومیت آب منطقه پردیس نیز گفت: سازمان بازرسی به طور دقیق و گسترده در این رابطه مشغول کار است و نه تنها به عنوان یک موضوع بلکه به صورت کلی بررسی می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.