سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قاضی پرونده سراج میردامادی، تحقیقات پرونده را کافی ندانست...

قاضی پرونده سراج میردامادی، تحقیقات پرونده را کافی ندانست

چکیده :وکیل مدافع سراج الدین میردامادی گفت: قاضی پرونده موکلم تحقیقات پرونده را کافی ندانست و دلیل نقص پرونده اش نیز همین عنوان شد....


وکیل مدافع سراج الدین میردامادی گفت: قاضی پرونده موکلم تحقیقات پرونده را کافی ندانست و دلیل نقص پرونده اش نیز همین عنوان شد.

ˈگیتی پورفاضلˈ یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: موکلم برای پیگیری پرونده اش به دادسرای اوین رفت ولی به او گفتند که برای شما اخطار می فرستیم.

وی خاطر نشان کرد: قاضی صلواتی رییس شعبه 15 دادگاه انقلاب، 18 دی ماه به پرونده آقای میردامادی نقص گرفت و پرونده به دادسرای اوین ارجاع شد.

این وکیل دادگستری افزود: بیش از دو هفته از ارجاع پرونده به دادسرای اوین می گذرد و هنوز خبری از این پرونده نیست، از این رو موکلم به دادسرای اوین رفت تا پرونده اش را پیگیری کند.

پورفاضل با تاکید بر اینکه موکلش بازداشت نشده است، گفت: روزنامه ها به اشتباه نوشتند که میردامادی دستگیر شد، در حالی که وقتی وارد فرودگاه شد گذرنامه اش را گرفتند و از او خواستند به دادسرا مراجعه کند.

وکیل مدافع میردامادی تصریح کرد: هر وقت پرونده تکمیل شود به دادگاه برمی گردد و دوباره جلسه برگزار خواهد شد که ممکن است این پرونده یا در خود بازپرسی بسته شود یا به دادگاه بیاید و در آنجا محاکمه انجام شود.

اتهام سراج الدین میردامادی در کیفر خواست صادره از سوی دادستانی تهران اقدام علیه امنیت نظام عنوان شده و وی اکنون با قرار کفالت آزاد است.

به گفته پورفاضل، سراج الدین میردامادی اکنون ممنوع الخروج است و دادستانی در کیفرخواست خود خواستار مجازات ماده 500 قانون مجازات اسلامی شده که سه ماه تا یکسال حبس دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.