سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار وزیر نفت با روسای شرکت های نفتی در داووس...

دیدار وزیر نفت با روسای شرکت های نفتی در داووس

چکیده :وزیر نفت ایران در نشست اقتصادی داووس با روسای شرکت‌های بزرگ نفتی جهان برای ترغیب آنها به بازگشت به ایران دیدار می‌کند....


وزیر نفت ایران در نشست اقتصادی داووس با روسای شرکت‌های بزرگ نفتی جهان برای ترغیب آنها به بازگشت به ایران دیدار می‌کند.

به گزارش ایلنا، بیژن زنگنه وزیر نفت کشورمان در حاشیه نشست داووس گفت‌: پروژه‌های سرمایه‌گذاری و فنی زیادی طراحی شده تا تولید را در میادین نفت و گاز خود ارتقا دهیم و شرکت‌های بزرگ نفتی بین‌المللی در این زمینه می‌توانند نقش موثری داشته باشند.

زنگنه افزود: در نشست های صنعت نفت و گاز در داووس که با حضور رییس جمهوری ایران انجام خواهد شد دیدارهای رو در رو با مدیران بلند پایه شرکت‌های بزرگ نفتی خواهم داشت تا نقش آنها را برایشان توضیح دهم.

زنگنه افزود: تلاشهای ما در وزارت نفت روی دوران پس از تحریم‌ها متمرکز شده است.

بیش از 40 تن از سران کشورهای جهان و حدود 2500 شرکت کننده در نشست اقتصادی سالانه که در شهر داووس سوییس برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

در نشست امسال داووس رییس جمهوری ایران به همراه محمد جواد ظریف – وزیر امور خارجه – و بیژن زنگنه – وزیر نفت ایران – حضور دارند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.