سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فیفا لباس تیم ملی فوتبال ایران با طرح یوزپلنگ را پذیرفت...

فیفا لباس تیم ملی فوتبال ایران با طرح یوزپلنگ را پذیرفت

چکیده :مدیرکل دفتر آموزش محیط زیست با بیان اینکه فیفا از طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران با طرحی از یوز پلنگ آسیایی در جام جهانی موافقت کرد، گفت: دوازدهم بهمن لباس طراحی شده تیم ملی فوتبال کشورمان رونمایی می شود....


مدیرکل دفتر آموزش محیط زیست با بیان اینکه فیفا از طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران با طرحی از یوز پلنگ آسیایی در جام جهانی موافقت کرد، گفت: دوازدهم بهمن لباس طراحی شده تیم ملی فوتبال کشورمان رونمایی می شود.

به گزارش فارس، محمد درویش درباره نتیجه طراحی نماد یوزپلنگ آسیایی روی لباس تیم ملی فوتبال کشور در مسابقات جام جهانی، اظهار داشت: فیفا موافقت خود را با این مسئله اعلام کرده است.مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست افزود: بر همین اساس قرار است که دوازدهم بهمن شاهد رونمایی از لباس تیم ملی فوتبال ایران با طراحی یوزپلنگ باشیم.

وی علت مخالفت اولیه فیفا با تحقق این امر را سوء تفاهم ایجاد شده در نامه اداری از سوی فدارسیون فوتبال عنوان کرد و بیان داشت: به دلیل اینکه مطلب آن طور که باید انتقال داده نشده بود فیفا در مرحله نخست با این امر موافقت نکرد.

درویش با بیان اینکه بر همین اساس دیگر قرار نیست که لوگوی یوزپلنگ روی لباس تیم ملی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: مقرر شده که خود لباس تیم ملی فوتبال کشور خود نمادی از یوزپلنگ آسیایی باشد. قرار است لوگوی مشخص یوزپلنگ ایرانی در تیشرت هواداران و سایر وسایل تبلیغاتی که هواداران تیم ملی می توانند با خود داشته باشند استفاده شود؛ همچنین مقرر شده شعار یوزپلنگ آسیایی بر روی اتوبوس تیم ملی نوشته شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.