سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت جبهه مشارکت به کروبی: امیدواریم با رفع حصر، زمینه حل مشکلات فراهم شود...

پیام تسلیت جبهه مشارکت به کروبی: امیدواریم با رفع حصر، زمینه حل مشکلات فراهم شود

چکیده :در پی درگذشت خواهر مهدی کروبی، جبهه مشارکت در پیام تسلیتی وی را از مصادیق بارز صابرین در ناملایمات اخیر دانسته و تاکید کرد: امیدواریم با تسریع در رفع حصر جنابعالی و جناب آقای مهندس موسوی و سرکار خانم زهرا رهنورد و تغییر شرایط موجود پایه های وحدت و همدلی ملی بیش از پیش تحکیم و زمینه های حل مشکلات و معضلات کشور فراهم شود....


در پی درگذشت خواهر مهدی کروبی، جبهه مشارکت در پیام تسلیتی وی را از مصادیق بارز صابرین در ناملایمات اخیر دانسته و تاکید کرد: امیدواریم با تسریع در رفع حصر جنابعالی و جناب آقای مهندس موسوی و سرکار خانم زهرا رهنورد و تغییر شرایط موجود پایه های وحدت و همدلی ملی بیش از پیش تحکیم و زمینه های حل مشکلات و معضلات کشور فراهم شود.

به گزارش کلمه، متن پیام تسلیت جبهه مشارکت به کروبی به شرحی است که در ادامه می آید:

بسمه تعالی

جناب حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی

درگذشت همشیره مکرمه جنابعالی موجب تأسف و تأثر فراوان شد.

جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن تسلیت و ابراز همدردی با جنابعالی و خاندان بزرگ کروبی برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحومه مغفوره غفران و رحمت بی پایان الهی را مسألت دارد.

بی تردید جنابعالی از سابقون انقلاب اسلامی و یاران نزدیک امام (ره) و از همراهان صدیق اصلاحات و اصلاح طلبان، در ناملایمات متأخر نیز از مصادیق بارز صابرین می باشید.

امیدواریم با تسریع در رفع حصر جنابعالی و جناب آقای مهندس موسوی و سرکار خانم زهرا رهنورد و تغییر شرایط موجود پایه های وحدت و همدلی ملی بیش از پیش تحکیم و زمینه های حل مشکلات و معضلات کشور فراهم شود.

جبهه مشارکت ایران اسلامیDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.