سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزیر راه، یک راه وحشتناک کشور را معرفی کرد...

وزیر راه، یک راه وحشتناک کشور را معرفی کرد

چکیده :عباس آخوندي، وزير راه و شهرسازي با اشاره به اينكه كنارگذر شمالي مشهد يكي از وحشتناك‌ترين راه‌هاي ايران است، گفت: ايمني جاده‌يي ربطي به توسعه راه‌ها و معابر ندارد بلكه اين موضوع به مسائل جانبي مانند علائم رانندگي و فرهنگ رانندگي مربوط مي‌شود....


اعتماد نوشت:

عباس آخوندي، وزير راه و شهرسازي با اشاره به اينكه كنارگذر شمالي مشهد يكي از وحشتناك‌ترين راه‌هاي ايران است، گفت: ايمني جاده‌يي ربطي به توسعه راه‌ها و معابر ندارد بلكه اين موضوع به مسائل جانبي مانند علائم رانندگي و فرهنگ رانندگي مربوط مي‌شود.

وي طرح توسعه فرودگاه مشهد را نمونه‌ موفقي از يك مدل مشاركت بخش خصوصي و بخش عمومي دانست و افزود: با توجه به اينكه فرودگاه مشهد بسيار فعال است، امكان جذب سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در آن وجود دارد. در اين مجموعه در بخش‌هاي مختلف اعم از پاركينگ‌ها و نيز تجهيز فرودگاه چه در داخل ترمينال و چه فضاي بيروني از سرمايه‌گذاري بخش خصوصي استفاده شده كه بيانگر عملكرد مطلوب اين مجموعه در جذب سرمايه‌گذار خصوصي است.

به گفته وي، اين فرودگاه با توجه به حجم سالانه جابه‌جايي هشت ميليون مسافر نياز به پشتيباني‌هاي شهري بسيار زيادي دارد و ايجاد پاركينگ براي اين فرودگاه يكي از ضرورت‌هاست.

وزير راه و شهرسازي همچنين پس از بازديد از كنارگذر شمالي مشهد، گفت: اين پروژه ملي از مهم‌ترين محورهاي شرياني و ترانزيتي شرق كشور محسوب مي‌شود كه حمل‌و‌نقل در 3 پايانه ترانزيتي پرتردد شرق و شمال شرق كشور يعني باجگيران، لطف آباد و دوغارون را تسهيل مي‌كند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.