سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ‫‏پیام تسلیت خاتمی به کروبی: چه در ‫‫زندان پیش از انقلاب و چه در حصر این روزها، شک...

‫‏پیام تسلیت خاتمی به کروبی: چه در ‫‫زندان پیش از انقلاب و چه در حصر این روزها، شکیبا بوده اید

چکیده :پروردگار متعال جنابعالی را در رنجها و سختی ها؛ چه در زندانها و محدودیت های فراوان پیش از انقلاب و چه پس از پیروزی که مخلصانه در راه امام و خدمت به انقلاب و مردم تلاش کرده اید چه امروز که جامعه به خاطر حصر از خدمات شما محروم است آزموده است و بحمدالله در همه حال شکیبا بوده اید و در برابر تقدیر الهی تسلیم....


رئیس جمهور اسبق کشورمان با صدور پیامی؛ درگذشت خواهر حجت الإسلام و المسلمين كروبي مهدی را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی، متن کامل این پيام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحيم

حجت الإسلام و المسلمين حاج آقا شیخ مهدی كروبي

پروردگار متعال جنابعالی را در رنج ها و سختی ها؛ چه در زندان ها و محدودیت های فراوان پیش از انقلاب و چه پس از پیروزی که مخلصانه در راه امام و خدمت به انقلاب و مردم تلاش کرده اید چه امروز که جامعه به خاطر حصر از خدمات شما محروم است آزموده است و بحمدالله در همه حال شکیبا بوده اید و در برابر تقدیر الهی تسلیم.

مطمئنا در مصیبت دردناک درگذشت بانوی پرهیزکار و بزرگوار، خواهر ارجمندتان نیز صبورید و لطف ویژه الهی تسلّی بخش دل داغدار شما است.

من این مصیبت را به جنابعالی؛ خاندان محترم کروبی و بستگان داغدار تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت حق جلّ و علی برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت و برای بازماندگان معزّز صبر و اجر و سلامتی و برای جنابعالی طول عمر با عزت توام با سلامتی و کامروائی مسآلت می کنم و امیدوارم با رفع حصرها؛ دلها به هم نزدیکتر و جامعه و انقلاب از وجود عزیزانی چون شما باز هم بهره مند گردد.

با احترام- سید محمد خاتمی

28/10/1392Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.