سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت آیت الله بیات به کروبی: شرایط فعلی شما در پیشگاه خداوند اجر بی پایان خوا...

پیام تسلیت آیت الله بیات به کروبی: شرایط فعلی شما در پیشگاه خداوند اجر بی پایان خواهد داشت

چکیده : اینجانب ضایعۀ پیش آمده را محضر شما، همسر مبارز و گرانقدرتان، خانوادۀ محترم و مکرم و دیگر بازماندگان تسلیت گفته و ضمن آرزوی رفع حصر و سلامتی برای حضرتعالی و دیگر یاران محصور و بزرگوار، امیدوارم خداوند عالَم هرچه زودتر زمینۀ رفع حصر حضرتعالی را مرتفع فرموده و معتقدم شرایط فعلی شما در پیشگاه خدای متعال اجر بی پایان خواهد داشت. ...


در پی درگذشت، خواهر مهدی کروبی، آیت الله بیات زنجانی در پیامی به این همراه محصور جنبش سبز و خانواده ی وی تسلیت گفت.

فاطمه کروبی همسر مرحوم حجت السلام و المسلمین ملکی و فرزند دوم شیخ مجاهد احمد کروبی صبح روز جمعه درگذشت.

متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

إنا لله و إليه راجعون

برادر مبارز، مظلوم و محصورم جناب حجت الإسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی کروبی دامت برکاته خبر درگذشت همشیرۀ گرامی، صبیۀ مکرمۀ مبارز نستوه آیت الله آقای حاج شیخ احمد کروبی رحمة الله علیه و همسر بزرگوار مرحوم حجت الإسلام و المسلمین ملکی رحمة الله علیه موجب تأسف و تأثر گردید.

اینجانب ضایعۀ پیش آمده را محضر شما، همسر مبارز و گرانقدرتان، خانوادۀ محترم و مکرم و دیگر بازماندگان تسلیت گفته و ضمن آرزوی رفع حصر و سلامتی برای حضرتعالی و دیگر یاران محصور و بزرگوار، امیدوارم خداوند عالَم هرچه زودتر زمینۀ رفع حصر حضرتعالی را مرتفع فرموده و معتقدم شرایط فعلی شما در پیشگاه خدای متعال اجر بی پایان خواهد داشت.

برای همۀ بازماندگان اجر و صبر مسألت نموده و و برای آن مرحومۀ مغفوره از درگاه احدیت، حشر با انبیاء و اولیاء الهی را مسألت دارم.

اسدالله بیات زنجانی

بیست و هشتم دیماه 1392 قم المقدسهDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.