سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مردم‌نامه 51/ سلام به میر دلیر روزهای سخت جنگ...

مردم‌نامه 51/ سلام به میر دلیر روزهای سخت جنگ

چکیده :کلمه، نامه ها را در شبکه های اجتماعی و بخش راه سبز امید وبسایت به صورت جداگانه و در بخش اخبار به صورت گروهی منتشر می‌کند و هر روز این روند را ادامه خواهد داد؛ تنها ذکر این نکته ضروری است که برخی از نامه ها با توجه به احساسات و دیدگاههای مردم ممکن است با رویه مرسوم ما در پرهیز از« کیش شخصیت» و نیز در «محتوا و ادبیات» ناسازگار باشد که به پاس امانتداری این نامه ها نیز منتشر خواهند شد....


در آستانه هزارمین روز حصر خانگی همراهان مردم سبزاندیش کلمه در فراخوانی از مخاطبان دعوت کرده بود تا نامه‌ای خطاب به زهرا رهنورد یا میرحسین موسوی یا مهدی کروبی بنویسند و هر آنچه را که دوست دارد در این روزها با این همراهان و دوستان صادق خویش در میان بگذارد، بر کاغذی ثبت کنند.

تا کنون در پاسخ به این فراخوان دهها نامه کوتاه و بلند ارسال شده است. دستنوشته هایی که تاکنون به کلمه ارسال شده است علاوه بر اینکه سرشار از احساس و عاطفه مردم به نمایندگان فکریشان بوده اکثرا دارای مضامین و محتوایی غنی و روشنگر است.

کلمه، نامه ها را در شبکه های اجتماعی و بخش راه سبز امید وبسایت به صورت جداگانه و در بخش اخبار به صورت گروهی منتشر می‌کند و هر روز این روند را ادامه خواهد داد؛ تنها ذکر این نکته ضروری است که برخی از نامه ها با توجه به احساسات و دیدگاههای مردم ممکن است با رویه مرسوم ما در پرهیز از« کیش شخصیت» و نیز در «محتوا و ادبیات» ناسازگار باشد که به پاس امانتداری این نامه ها نیز منتشر خواهند شد.

مخاطبان محترم می‌توانند نامه های خود را به نشانی info@kaleme.com ارسال کنند.

صفحه فیس بوک مردمنامه

***

با سلام خدمت میر دلیر روزهای سخت جنگ.

جوانی هستم از دیار امیرکبیر، سهراب سپهری، مجاهد اکبر ابولولو. می‌خواهم روزهایی را به یاد بیاورم که به ظاهر جانسوز ولی همانند عسل شیرین، زمانی که شما مشغول خرید اسلحه برای رزمندگان بودید مدعیان امروزی آماده جلسه کنکور بودند و حالا گستاخانه دم از عدالت برای مردم می زنند.

اولین بارکه خبر حصر غیرقانونی شما و خانم رهنورد را شنیدم متاسف شدم و هنوزم غمگینم ولی اگر نیمه پر لیوان را ببینیم این است که شما همچون منتظری مجاهد، صانعی جاویدان هستی و خواهی بود.

در وحله اول خوشحالم که روز به روز در نزد دختران و پسران و دیگر اقشار جامعه محبوب تر می شوی. ما از زمانی که با یار امام عهد اخوت بستیم به این عقیده بودیم شما رهنورد خوبی هستی و تا آخر با شماییم.

ما جوانان میهن عزیز همه منتظرآزادی شماییم و به امید روزی هستیم که اشخاصی که شما را فتنه گر خواندند و این اعتراض مدنی شما را به مردم آشوبگری علیه نظام تلقین کردند به تقاص اعمال خود برسند.

و در آخر یادی کنم از نامه‌ای که در زمان جنگ خطاب به پدرم ایشان را برادر خواندید.

موفق و موید و پیروز باشید.

فرزندتان یاسر نجاری

مردم نامه، بسته اول: قرار نبود این صلیب را به تنهایی بر دوش بکشید

مردم نامه، بسته دوم: روز آزادی خرمشهر از نزدیک دیدمتان

مردم نامه، بسته سوم: سرباز بودم که در دوکوهه دیدمت

مردم نامه، بسته چهارم: مرد روزهای جبهه و جنگ که با خدا معامله کرد

مردم نامه، بسته پنجم: هنوز قامت حلاج بر سر دار است؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.