سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار دختران میرحسین با مادر سهراب اعرابی؛ انتخاب راه شهدا آگاهانه و برای زندگی نس...
» با آزادی محصورین و زندانیان سیاسی راه اطمینان و آرامش برای جامعه باز شود

دیدار دختران میرحسین با مادر سهراب اعرابی؛ انتخاب راه شهدا آگاهانه و برای زندگی نسل آینده در کشوری آرام بود

چکیده :حاضران در دیدار دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد و پروین فهیمی مادر شهید سهراب اعرابی با تاکید بر اینکه شهدای سبز راه خود را با امید فردای بهتر و کاملا آگاهانه انتخاب کرده بودند، گفتند: این راه انتخاب شد تا نسلهای آینده در آرامش و سربلندی در کشور زندگی کنند و دچار رنج های نسلهای پیشین نگردند. ...


دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد روز گذشته به دیدار پروین فهیمی مادر شهید سهراب اعرابی رفتند.

به گزارش خبرنگار کلمه در این دیدار که تعدادی از دوستان و فعالین مدنی جنبش سبز نیز حضور داشتند ضمن پخش کلیپی از شهید سهراب اعرابی و شهدای دیگر جنبش سبز با تاکید بر ادامه راه سبز آنان عنوان شد که این شهیدان برای همیشه عزیز ملت و کشور هستند.

حاضران با تاکید بر اینکه شهدای سبز راه خود را با امید فردای بهتر و کاملا آگاهانه انتخاب کرده بودند، گفتند: این راه انتخاب شد تا نسلهای آینده در آرامش و سربلندی در کشور زندگی کنند و دچار رنج های نسلهای پیشین نگردند.

در این دیدار همچنین با تقدیر از ایستادگی همه کسانی که در این مسیر سخت گام برداشته و برمیدارند، اظهار امیدواری شد که مشکلات رفع شود تا امیدهای تازه ی مردمی به نتیجه برسند و با رفع حصر محصورین اقای موسوی و خانم رهنورد و اقای کروبی و نیز سایر زندانیان سیاسی، راه اطمینان و ارامش برای جامعه باز شود.

 

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.