سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سیدعلی اصغر غروی ساعاتی پس از آزادی تحت درمان قرار گرفت...

سیدعلی اصغر غروی ساعاتی پس از آزادی تحت درمان قرار گرفت

چکیده :سیدعلی اصغر غروی نیمه شب گذشته بیست و یکم دی ماه و ساعاتی پس از آزادی به قید وثیقه، به دلیل نامساعد بودن وضعیت عمومی به بیمارستان مراجعه کرد و تحت اقدامات تشخیصی و درمانی قرار گرفت....


سیدعلی اصغر غروی نیمه شب گذشته بیست و یکم دی ماه و ساعاتی پس از آزادی به قید وثیقه، به دلیل نامساعد بودن وضعیت عمومی به بیمارستان مراجعه کرد و تحت اقدامات تشخیصی و درمانی قرار گرفت.

به گزارش ندای آزادی، وی که از درد شدید کمر و بی حسی دست و پا و مشکلات ناشی از بیماری قلبی و عروقی رنج می‌برد، در مدت 63 روز بازداشت در بند 209 بازداشتگاه اوین، علاوه بر تشدید بیماریها، دچار کاهش وزن و ضعف جسمی شدید شده است.

دستگیری این عضو شورای مرکزی نهضت آزادی، پس از انتشار مقاله‌ای در روزنامه “بهار” صورت گرفت که خود موجب توقیف “بهار” و احضار وزیر ارشاد به مجلس شده بود.

غروی ۱۹ آبان در شهر اصفهان بازداشت و صبح روز دوشنبه ۱۳۹۲/۸/۲۰، توسط ضابطین دادگاه انقلاب از اصفهان به دادسرای فرهنگ و رسانه در تهران منتقل شد.

سید علی اصغر غروی، عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران و مسئول شاخه این حزب در استان اصفهان، از سال ۱۳۸۰ اقدام به برگزاری کلاسهایی با عنوان تفسیر ترتیبی و تفسیر موضوعی قرآن مبین کرد که این کلاس‌ها توسط اداره اطلاعات اصفهان تعطیل شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.