سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حاضری: اقلیت افراطی مجلس در پی ایحاد تنش است...

حاضری: اقلیت افراطی مجلس در پی ایحاد تنش است

چکیده :یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب‌ با بیان اینکه ادامه روند مقابله با دولت منجر به حذف اقلیت افراطی در مجلس از سوی مردم می‌شود، تصریح کرد: مردم نسبت به مسائل حساس و آگاه هستند و همانطور که در انتخابات خرداد به افراط نه گفتند، این بار نیز با یکپارچگی بیشتر به اعتدال و اصلاحات رای خواهند...


یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب‌ با بیان اینکه ادامه روند مقابله با دولت منجر به حذف اقلیت افراطی در مجلس از سوی مردم می‌شود، تصریح کرد: مردم نسبت به مسائل حساس و آگاه هستند و همانطور که در انتخابات خرداد به افراط نه گفتند، این بار نیز با یکپارچگی بیشتر به اعتدال و اصلاحات رای خواهند داد.

علی محمد حاضری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص احضار پی در پی وزرا به مجلس و دادن کارت زرد به آن‌ها گفت: متاسفانه یک اقلیت افراطی در مجلس حضور دارند که در انتخابات ریاست جمهوری نیز کاندیدای مد نظر آن‌ها شکست خورد، اما انتظار دارند این دولت ادامه دهنده راه گذشته و پیش برنده انتظارات آن‌ها باشد.

رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه دولت باید مطالبات مردمی را پاسخ دهد،اظهار داشت: دولت نمی‌تواند مجری خواسته‌ها و اهداف این اقلیت افراطی باشد، هرچند که این دولت سعی می‌کند به خواسته‌ها و نظرات آن‌ها توجه کند، اما این جریان افراطی به حداقل‌ها نیز بسنده نمی‌کند و سعی در ایجاد تنش و گرفتن بهانه است.

وی ادامه داد: اکثریت مجلس باید متوجه باشد تا تحت تاثیر مطامع آن‌ها قرار نگیرد و به نظر و خواست مردم توجه کنند و این طور نباشد که احساس شود که مجلس می‌خواهد در برابر رای مردم مقابله کند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه مردم در انتخابات خرداد به اعتدال و اصلاح رای دادند، خاطرنشان کرد: رای مردم، رای به ثبات، آرامش و کار برنامه ریزی شده بود و دولت نیز این خواست را در حال پیش بردن است و از طرفی رای به این دولت یک نه آشکار به افراطی‌گری، جنجال افکنی و شعار دادن بود.

حاضری با بیان اینکه ادامه روند مقابله با دولت منجر به حذف اقلیت افراطی در مجلس از سوی مردم می‌شود، تصریح کرد: مردم نسبت به مسائل حساس و آگاه هستند و همانطور که در انتخابات خرداد به افراط نه گفتند، این بار نیز با یکپارچگی بیشتر به اعتدال و اصلاحات رای خواهند داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.