سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده اردبیل: ریشه مخالفت نمایندگان با فرجی دانا به منافع گروهی و شخصی برمی‌گرد...

نماینده اردبیل: ریشه مخالفت نمایندگان با فرجی دانا به منافع گروهی و شخصی برمی‌گردد

چکیده :نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی گفت: قالب نمایندگان؛ خود، آشنایان یا خویشاوندانشان از عنایت وزرای علوم و تحقیقات در دولت قبلی ‌‌نهایت بهره را برده‌اند....


نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی گفت: قالب نمایندگان؛ خود، آشنایان یا خویشاوندانشان از عنایت وزرای علوم و تحقیقات در دولت قبلی ‌‌نهایت بهره را برده‌اند.

به گزارش ایلنا، کمال الدین پیرموذن در مورد چالش‌های بین وزارت علوم و مجلس در دولت یازدهم گفت: ریشه مخالفت نمایندگان با فرجی دانا و وزرای پیشنهادی دراین منصب بیشتر به منافع گروهی و شخصی بر می‌گردد.

وی ادامه داد: غالب نمایندگان، خود، آشنایان یا خویشاوندانشان از عنایت وزرای علوم و تحقیقات در دولت قبلی ‌‌نهایت بهره را برده‌اند که بخشی از چالش‌های نمایندگان با وزارت علوم هم به همین موضوع بر می‌گردد.

پیرموذن در پاسخ به این سوال که این نمایندگان از چه عنایت‌هایی برخوردارشده‌اند، گفت: برخی از نمایندگان بدون داشتن شرایط لازم در دانشگاه علامه طباطبایی مربی و دانشیار شده بودند و خویشاوندان برخی از آن‌ها نیز منصب استادیاری را اخذ کرده‌اند.

وی ادامه داد: از برخی نمایندگان اطلاعات موثق دارم که خانواده‌هایشان، دوستانشان و آشنایانشان از بورسیه خارج وزارت علوم در دولت نهم و دهم برخوردار شده‌اند.

نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجلس افزود: بسیاری از بی‌قانونی‌ها در زمان وزیر سابق علوم و رئیس پیشین دانشگاه آزاد تقدیم نمایندگان شده است.

پیرموذن به دلیل دیگر چالش‌های برخی نمایندگان مجلس با وزارت علوم اشاره کرد و افزود: فرجی دانا باعث نشاط و شخصیت دهی به جوانان و دانشجویان شده است، قشری که در انتخاب روحانی تاثیرگذار بوده‌اند.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد چون همفکران این عزیزان نتوانستند در انتخابات ریاست جمهوری پیروزی کسب کنند، اکنون انتقام این عدم اقبال مردمی به کاندیداهای مورد نظرشان در انتخابات ۲۲ خرداد را دارند از وزرای پیشنهادی و همچنین وزیر فعلی علوم می‌گیرند.

پیرموذن با تاکید براینکه ایران منادی مخالفت با خشونت و تندروی در سطح جهان است، افزود: افراطی‌گری‌ها، تندروی‌ها و کم لطفی‌های برخی از همکاران عزیزم در مجلس منتج به نتیجه نخواهد شد.

نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی فرجی دانا را دارای شخصیت روشنفکر و آزاداندیش دانست و افزود: او باید از همه ظرفیت‌های علمی بهره بگیرد و یقین دارم اکنون بر محبوبیت او افزوده هم شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.