سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تعویق آزادی سیدعلی اصغر غروی بدلیل بیماری قاضی...

تعویق آزادی سیدعلی اصغر غروی بدلیل بیماری قاضی

چکیده :آزادی سیدعلی اصغر غروی به قید وثیقه بدلیل بیماری قاضی پرونده به شنبه آینده موکول شد....


آزادی سیدعلی اصغر غروی به قید وثیقه بدلیل بیماری قاضی پرونده به شنبه آینده موکول شد.

به گزارش ندای آزادی، روز چهارشنبه تمام مراحل اداری ارائه وثیقه جهت آزادی غروی طی شد اما به گفته مسئولان، قاضی پرونده بیمار است و ماجرا به شنبه موکول گردید.

یادآور میشود آقای غروی پس از انتشار مقالهء “ امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟ ” در روزنامه بهار در تاریخ ۱۹ آبان در شهر اصفهان بازداشت و صبح روز دوشنبه ۱۳۹۲/۸/۲۰، توسط ضابطین دادگاه انقلاب از اصفهان به دادسرای فرهنگ و رسانه در تهران منتقل شد.

سیدعلی اصغر غروی، عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران و مسئول شاخه این حزب در استان اصفهان، از سال ۱۳۸۰ اقدام به برگزاری کلاسهایی با عنوان تفسیر ترتیبی و تفسیر موضوعی قرآن مبین کرد که این کلاس‌ها توسط اداره اطلاعات اصفهان تعطیل شد.

این محقق و مفسر قرآن که بیش از هفتاد سال سن دارد از مشکلات جسمانی زیادی رنج می برد. وی مبتلا به تحلیل پیشرفته اعصاب حسی و حرکتی اندامها است و طبق تشخیص پزشکان متخصص نیازمند مراقبت پزشکی و انجام فوری اقدامات درمانی تکمیلی دارد و محرومیت از رسیدگی پزشکی باعث نگرانی شدید خانواده دکتر غروی در خصوص سلامت جسمانی وی شده است.

ابتدای آذر ماه نیز بیش از ۳۰۰ نفر از فعالین فرهنگی و اجتماعی اصفهان در نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار آزادی فوری سید علی اصغر غروی شدند.

درحال حاضر آقای غروی در زندان اوین بسر میبرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.