سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برگزاری دادگاه سراج الدین میردامادی به ریاست قاضی صلواتی...

برگزاری دادگاه سراج الدین میردامادی به ریاست قاضی صلواتی

چکیده :وکیل مدافع« سراج الدین میردامادی» گفت : موکلم به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و تبانی علیه امنیت کشورامروزچهارشنبه در دادگاه انقلاب محاکمه می شود....


وکیل مدافع« سراج الدین میردامادی» گفت : موکلم به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و تبانی علیه امنیت کشور امروز چهارشنبه در دادگاه انقلاب محاکمه می شود.

گیتی پورفاضل روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت که میردامادی در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی محاکمه خواهد شد.

به گفته پورفاضل، در کیفرخواست صادره از سوی دادستانی تهران، اتهام موکلم فعالیت تبلیغی علیه نظام و تبانی علیه امنیت کشورعنوان شده است.

وی افزود: دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به اتهامات موکلم را ندارد چرا که طبق قانون جرایم مطبوعاتی سیاسی باید در دادگاه کیفری استان و با حضور هیات منصفه مطبوعات رسیدگی شود.

به گزارش کلمه، سراج‌ا‌لدین میردامادی، خبرنگار مقیم پاریس، پس از روی کار آمدن حسن روحانی به تهران بازگشت. پاسپورت او را گرفتند و دیگر به او اجازه خروج ندادند.

سراج‌الدین میردامادی پیشتر در روزنامه‌های جهان اسلام، توس و حیات نو فعالیت می‌کرد و عضو اسبق شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت است. وی از سال ۱۳۸۶ برای رادیو زمانه فعالیت می‌کرد.

وی در سال‌های ۷۸ تا ۸۱ معاون مدیرکل انتخابات وزارت کشور دولت محمد خاتمی بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.