سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سومین کارت زرد کابینه نصیب وزیر ارشاد شد...

سومین کارت زرد کابینه نصیب وزیر ارشاد شد

چکیده :در جریان سوال امروز نماینده مردم تهران از وزیر ارشاد، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر قانع نشدند و بدین ترتیب وزیر ارشاد سومین کارت زرد کابینه را دریافت کرد....


در جریان سوال امروز نماینده مردم تهران از وزیر ارشاد، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر قانع نشدند و بدین ترتیب وزیر ارشاد سومین کارت زرد کابینه را دریافت کرد.

به گزارش مهر، سوال حمید رسائی نماینده مردم تهران امروز از علی جنتی وزیر ارشاد در صحن علنی مجلس پرسیده شد که پس از توضیحات وزیر، رسائی توضیحات وی را قانع کننده نخواند.

به همین خاطر سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد در صحن علنی به رأی گذاشته شد که در نهایت نمایندگان مجلس نیز با 105 رأی موافق، 97 رأی مخالف و 18 رأی ممتنع از مجموع 225 رأی توضیحات جنتی را قانع کننده نخواندند و سومین کارت زرد مجلس بعد از وزیر اقتصاد و وزیر علوم، نصیب وزیر ارشاد دولت روحانی شد.

پیش از این نیز سوال از وزرای اقتصاد و علوم در صحن علنی مجلس مطرح شده بود که طیب نیا به دلیل بالابودن تورم و فرجی دانا به خاطر انتصاباتش از مجلس کارت زرد دریافت کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.