سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آلودگی هوا شدیدتر شد؛ هشدار برای تهران...

آلودگی هوا شدیدتر شد؛ هشدار برای تهران

چکیده :آلودگی هوا از روز گذشته شدیدتر شده است. مطابق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، صبح امروز هوای پایتخت در آستانه هشدار قرار داشته است....


آلودگی هوا از روز گذشته شدیدتر شده است. مطابق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، صبح امروز هوای پایتخت در آستانه هشدار قرار داشته است.

اگر صبح روز گذشته کیفیت هوای تهران در میانه محدوده ناسالم برای برخی گروه های جامعه بود و البته پیش بینی می شد در غروب به هشدار برسد، اما امروز با هشدار شروع شده است.

عددی که شرکت کنترل کیفیت هوای تهران برای میزان آلودگی هوا اعلام کرده، 142 است. یعنی فقط 8 واحد ناقابل تا هشدار و رسیدن هوا به ناسالم برای همه گروه ها فاصله دارد.

البته سازمان هواشناسی پیش بینی کرده بود که امروز هوا آلوده تر شود. چون سکون نسبی هوا وجود دارد. از سوی دیگر ابری که امروز پایتخت را پوشانده هم وعده جابجایی هوا و فرار از اینورژن را نمی دهد.

با این حال سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارش زا خبر داده که البته دخلی به تهران ندارد؛ امروز و فردا در برخی مناطق جنوب غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی و مرکزی زاگرس، بارش برف و باران شدت می‌یابد. به همین دلیل تردد در جادهای ایلام، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، خوزستان، اصفهان و لرستان با اختلال پیش‌بینی می‌شود. در روز سه‌شنبه، مناطق غربی هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب یزد نیز با بارش برف و باران همراه خواهد بود.

این یعنی این بار جمعیت کمتری از ایرانیان در آلودگی هوا با تهرانی ها هم درد هستند؛ خوشبختانه.

به گزارش خبرآنلاین؛ هرچند که روز گذشته هوای اصفهان در وضعیت هشدار بود و تبریز هم اوضاع خوبی نداشت. به هرحال وعده برف و باران برای استان های دیگر خوشحال کننده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.