سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کارگران کمک هزینه مسکن را سال بعد می‌گیرند...

کارگران کمک هزینه مسکن را سال بعد می‌گیرند

چکیده :با ابلاغ مصوبه کمک هزینه ۲۰۰ هزار ریالی مسکن کارگران از سوی معاون اول رییس‌جمهور، پرداخت افزایش حق مسکن کارگران به سال 93 موکول شد....


با ابلاغ مصوبه کمک هزینه ۲۰۰ هزار ریالی مسکن کارگران از سوی معاون اول رییس‌جمهور، پرداخت افزایش حق مسکن کارگران به سال 93 موکول شد.

به گزارش ایسنا، هیأت‌وزیران در جلسه چهارم دی امسال بر اساس پیشنهاد شورای عالی کار و تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهوری و به استناد ماده (2) اصلاحی قانون راجع‌ به طبقه‌بندی مشاغل و برقراری کمک هزینه مسکن کارگری مصوب 27 فروردین 1359 شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران مصوب 1370، کمک هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار را از ابتدای سال 1393 به میزان 200 هزار (200.000) ریال تعیین و تصویب کرد.

معاون اول رییس جمهور، مصوبه هیات وزیران در مورد تعیین کمک هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار در سال 1393 را برای اجرا به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ کرده است.

پیش از این قرار بود افزایش حق مسکن کارگران از مرداد ماه امسال اجرایی شود و کارگران به جای 10 هزار تومان، 20 هزار تومان کمک هزینه مسکن دریافت کنند که با ابلاغ معاون اول رییس جمهور این مصوبه از سال آینده به اجرا در می‌آید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.