سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ممانعت مسوولان امنیتی از اعزام به بیمارستان؛ ابتلای ابراهیم بهرامی به بیماری قلبی...

ممانعت مسوولان امنیتی از اعزام به بیمارستان؛ ابتلای ابراهیم بهرامی به بیماری قلبی

چکیده :در پی ممانعت مسوولان قضایی و امنیتی از اعزام درویش زندانی به بیمارستان، ابراهیم بهرامی به بیماری قلبی ناشی از خون‌ریزی داخلی مبتلا شد....


در پی ممانعت مسوولان قضایی و امنیتی از اعزام درویش زندانی به بیمارستان، ابراهیم بهرامی به بیماری قلبی ناشی از خون‌ریزی داخلی مبتلا شد.

به گزارش مجذوبان نور، تشدید خون‌ریزی داخلی ابراهیم بهرامی٬ درویش گنابادی محبوس در زندان عادل‌آباد شیراز و ممانعت مسوولان قضایی و امنیتی از اعزام وی به بیمارستان، به بروز بیماری قلبی در این درویش منجر شد.

بهرامی در ماه گذشته بار‌ها خونریزی داخلی داشته اما عدم رسیدگی پزشکی به دلایل امنیتی، قلب وی را نیز دچار بیماری کرده است. خانواده این درویش زندانی گفته‌اند آقای بهرامی در هفته‌های اخیر بار‌ها به بهداری زندان منتقل شده اما پزشکان زندان تنها به تجویز قرص‌های زیر زبانی اکتفا کرده‌اند.

یادآور می‌شود رسیدگی به امور درمانی دراویش زندانی همواره با دخالت مقامات قضایی و امنیتی همراه بوده است و این دخالت‌ها عوارض بیماری‌های آنان را تشدید کرده است. آقایان حمیدرضا مرادی و مصطفی دانشجو که پس از ماه‌ها رنج‌کشیدن در زندان سرانجام به بیمارستان شهدای تجریش اعزام شدند، گفته پزشکان برای انجام مقدمات پزشکی باید به بیمارستان قلب اعزام شوند، اما به دلیل دخالت‌های قاضی پرونده هنوز در بیمارستان شهدا بستری هستند.

برخی دیگر از دروایش زندانی مانند امید بهروزی و کسری نوری که از کمر‌درد و گردن‌درد رنج می‌برند، حتی برای ام‌آر‌آی هم اجازه انتقال به بیمارستان را پیدا نمی‌کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.