سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امیر ارجمند: اقتدارگرایان به دنبال ایجاد تنش‌های جدید هستند/نگرانی درباره سلامت ج...

امیر ارجمند: اقتدارگرایان به دنبال ایجاد تنش‌های جدید هستند/نگرانی درباره سلامت جسمی رهنورد

چکیده :امیرارجمند افزود: مسئول اصلی سلامتی این عزیزان عالی ترین مقامات جمهوری اسلامی هستند، یعنی همان کسانی که دستور حبس آنها را صادر کردند. هر اتفاقی که برای هر کدام از این عزیزان بیفتد مسئولت آن با مقامات جمهوری اسلامی است. غیر شرعی بودن و غیر اخلاقی بودن و خلاف قانون بودن این اقدامات کاملا روشن و واضح است....


کلمه گروه خبر: اردشیر امیرارجمند می گوید: خانم رهنورد فشار روانی زیادی را تحمل می کنند و وضع جسمی خوبی ندارند.

اردشیر امیرارجمند در مصاحبه با رادیو فردا در مورد سلامتی رهبران در بند، می گوید: بحث سلامتی خانم رهنورد، آقای موسوی و آقای کروبی بحثی جدی است. متاسفانه مقامات حاکم توجه لازم را نمی کنند، خانم رهنورد دچار فشار خون و فشار عصبی بالایی است و همین موضوع بسیار به وضعیت جسمانی ایشان ضربه زده است. علاوه بر مشکلات مختلفی که وجود دارد، این عزیزان حدود سه سال است که بدون وقفه و مستمر، اتهامات ناروا و نادرستی را می شنوند بدون اینکه اجازه کوچکترین دفاعی داشته باشند.

امیرارجمند افزود: مسئول اصلی سلامتی این عزیزان عالی ترین مقامات جمهوری اسلامی هستند، یعنی همان کسانی که دستور حبس آنها را صادر کردند. هر اتفاقی که برای هر کدام از این عزیزان بیافتد مسئولت آن با مقامات جمهوری اسلامی است. غیر شرعی بودن و غیر اخلاقی بودن و خلاف قانون بودن این اقدامات کاملا روشن و واضح است.

مشاور ارشد میرحسین موسوی در پاسخ به سوالی در مورد ارزیابی اش نسبت به تلاش هایی که در هفته های اخیر برای رفع حصر صورت گرفته و حملاتی که اقتدار گرایان علیه میرحسین موسوی و مهدی کروبی کرده اند گفت: همانطور که همه شاهد هستند در روزهای اخیر مجموعه اقتدار گرا به دنبال ایجاد تنش های جدید هستند و راه تنش ایجاد کردن را هم در طرح اتهامات مکرر علیه این عزیزان می بینند در صدا و سیما، نماز جمعه و هر جایی که در دستشان هست، کولاک می کنند و به هر حال کسی که نمی تواند از خودش دفاع کند تحت فشار قرار می گیرد.

امیر ارجمند در پاسخ به سوال رادیو فردا در مورد اتفاقات اخیر و فشار هایی که از سوی برخی محافل و اشخاص علیه رهبران جنبش سبز وارد می شود گفت که باید تلاش شود که شرایط تغییر پیدا کند. در عین حال ما باید صبر داشته باشیم، ما قبلا نتیجه این صبر را دیده ایم در حالی که آقای خامنه ای اعلام می کرد که آقای مهندس موسوی به آقای احمدی نژاد اتهام دروغ بسته است، آقای خامنه ای می گفتند کسانی که به رئیس جمهور دروغ بسته اند ظلم بسیار بزرگی کرده اند. اما امروز ما شاهد هستیم که رئیس دیوان عدالت اداری آمده و می گوید که آقای احمدی نژاد دروغ گفته است. در سایر موارد هم ما شاهد همین مساله هستیم، ما می بینیم که چند سال پس از آنکه آمار های ما توسط دولت رد می شد. امروز از جانب مقامات دولت جدید دروغ بودن آمار های دولت قبلی و صحت ادعاهای موسوی و کروبی کاملا اثبات شده است.

سخنگوی شورای هماهنگی راه سبز امید در پاسخ به این سوال که آیا امیدی به بهبود وضع موجود وجود دارد؟ گفت: ما امیدواریم که در رابطه با مساله آزادی خیلی سریع تر اقدام کنند. هر روز که بگذرد نتیجه منفی تری برای خود آقایان خواهد داشت. در تاریخ ثبت می شود، در ذهن امروز مردم ایران هم باقی خواهد ماند که چه کسی مسبب فضای حاکم بر کشور است .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.