سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک شهروند از نمایندگان مجلس طلب رفع حصر کرد، بازداشت شد...

یک شهروند از نمایندگان مجلس طلب رفع حصر کرد، بازداشت شد

چکیده :ارسال پیامک درخواست رفع حصر به عده ای از نمایندگان از جمله حدادعادل، بازداشت یکی از شهروندان را به اتهام تبلیغ علیه نظام در پی داشت. اینکه بیان مطالبه شهروندان از وکلای مجلس، هرچند جسورانه با چنین واکنش قهری حکومت مواجه می شود، میزان تحمل حکومت در قبال انتقاد و مطالبه شهروندان را در منظر قضاوت افکار عمومی قرار می...


ارسال پیامک درخواست رفع حصر به عده ای از نمایندگان از جمله غلامعلی حدادعادل، بازداشت یکی از شهروندان را به اتهام تبلیغ علیه نظام در پی داشت.

به گزارش کلمه، محمد متاجی که سه ماه پیش این پیامک ها را برای مدعیان نمایندگی مردم ارسال کرده بود، سوم دی ماه بازداشت شده و پس از پنج روز بازجویی در پلیس امنیت، به بند 350 اوین اعزام شد.

پیش از بازداشت، وی تحت این عنوان که به وسیله خودرو شخصی پدرش سرقتی صورت گرفته به اداره اماکن پلیس واقع در خیابان شهید مطهری احضار شده بود که پس از مراجعه بازداشت و اتهام تبلیغ علیه نظام به وی تفهیم شد.

وی که حکم بازداشتش توسط بازپرس شعبه 2 زندان اوین صادر شده است، از روز دوشنبه 9 دی ماه در بند 350 اوین به سر می برد.

اینکه درخواست مطالبه  شهروندان از وکلای مجلس، هرچند جسورانه با چنین واکنش قهری حکومت مواجه می شود، نشان از میزان اعتقاد برخی از نمایندگان به پیگیری خواسته های وکلای خود و همدستی آنها با نیروهای امنیتی برای پرونده سازی علیه شهروندان دارد. ضمن آنکه این رفتار، میزان تحمل حکومت را در قبال انتقاد شهروندان به عینه در منظر قضاوت ناظران و افکار عمومی قرار می دهدDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.