سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه اعتراض زندانیان سیاسی در بند 350 اوین...

ادامه اعتراض زندانیان سیاسی در بند 350 اوین

چکیده :در ادامه اعتراضات در بند 350 اوین نسبت به مداخلات و تشنج آفرینی نماینده وزارت اطلاعات، با نام مستعار "عباسی" که در 9 دی منجر به تنش در داخل بند شد، زندانیان سیاسی از پذیرش غذای زندان در سه روز اخیر خودداری کرده...


در ادامه اعتراضات در بند 350 اوین نسبت به مداخلات و تشنج آفرینی نماینده وزارت اطلاعات، با نام مستعار “عباسی” که در 9 دی منجر به تنش در داخل بند شد، زندانیان سیاسی از پذیرش غذای زندان در سه روز اخیر خودداری کرده اند.

به گزارش کلمه، روز دوشنبه 9 دی و به دنبال درگیری زندانیان سیاسی با تعدادی از جاسوسان زندانی که با تحریک عباسی، نماینده وزارت اطلاعات تنش آفرینی کردند، عماد بهاور، حسن اسدی زیدآبادی، بهزاد عربگل و علی کاظم زاده به سلول انفرادی منتقل شدند.

در پی این اتفاق، زندانیان سیاسی از ظهر دوشنبه از پذیرش غذای زندان خودداری کرده اند و این روند روزهای سه شنبه و امروز چهارشنبه نیز ادامه یافته است.

اخبار مرتبط:

سناریوسازی و درگیری در بند 350 اوین

معرفی جاسوسان درگیر با زندانیان سیاسی

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.