سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ناظران ارشد، بالای سر مذاکره کنندگان هسته ای ایران!...

ناظران ارشد، بالای سر مذاکره کنندگان هسته ای ایران!

چکیده : عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در مباحثی مانند غنی‌سازی و موارد دیگری مرتبط با این موضوع تیم مذاکره‌کننده فعالیت‌های خود را با تیم یاد شده هماهنگ خواهد...


کلمه – گروه خبر: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از تشکیل تیم ناظر بر مذاکره‌کنندگان هسته‌ای با حضور مسئولان ارشد کشور خبر داد.

محمداسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به نتایج قبلی که در مرحله اول توافقات ژنو داشتیم، مقرر شد که تیم مسئولان(ناظر بر مذاکره کنندگان هسته‌ای) با اضافه شدن 2 نفر دیگر جزء به جزء مسائل را برای تیم مذاکره‌کننده تعیین کنند.

وی باتخریب نتایج بدست آمده کنونی در روند مذاکرات هسته ای و  بیان اینکه در این شرایط تیم مذاکره کننده هسته‌ای با هماهنگی تیم یاد شده فعالیت می‌کند، تصریح کرد: البته دلیل این اقدام این بود که در مرحله اول آنطور که باید و شاید مذکرات به نفع ما پیش نرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در مباحثی مانند غنی‌سازی و موارد دیگری مرتبط با این موضوع تیم مذاکره‌کننده فعالیت‌های خود را با تیم یاد شده هماهنگ خواهد کرد.

پس از موفقیت مذاکرات هسته ای وزارت خارجه با مسئولیت جواد ظریف، وزیر خارجه که موجب احساس رضایت عمومی گسترده ای در جامعه شد، جریان اقتدارگرا مرتبا تلاش برای زیر سوال بردن نتایج این مذاکرات داشت.

هرچند اسامی این دو مقام ارشد ادعا شده از سوی کوثری هنوز مشخص نشده است، اما به نظر می رسد که این گونه اقدامات در راستای قشارها و اقدامات تخریبی جریان اقتدارگرا برای کارشکنی در مسیر مذاکرات باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.