سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عبدالله نوری: نباید از اندیشمندان خواست که همانند حاکمیت فکر و عمل کنند...
» گفتگوی تلفنی و دیدار با همسر سید علی اصغر غروی و خانواده سعید مدنی

عبدالله نوری: نباید از اندیشمندان خواست که همانند حاکمیت فکر و عمل کنند

چکیده :عبدالله نوری همچنین با حضور در منزل سعید مدنی با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار همسر سعید مدنی از آخرین وضعیت سلامتی و پرونده قضایی همسرش گزارشی ارائه کرد و در ادامه عبدالله نوری برای سلامتی و تقویت صبر و استقامت خانواده های زندانیان سیاسی و تسریع در آزادی عزیزان در حصر و حبس دعا کرد و آزادی این بزرگواران را موجب تقویت وحدت و انسجام ملی دانست....


عبدالله نوری در گفتگوی تلفنی با همسر دکتر سید علی اصغرغروی جویای آخرین وضعیت سلامتی و نیز چگونگی روند پرونده وی شد. در این گفتگو همسر غروی نسبت به وضعیت سلامتی و محل نگهداری و نیز ابهام در اتهام و چگونگی پرونده شکل گرفته برای سید علی اصغر غروی ابراز نگرانی نمود و تاکید کرد، به دلیل وضعیت سنی و بیماری های مختلف، وی باید در اسرع وقت تحت نظر پزشکان قرار گیرد. همسر دکتر علی اصغر غروی افزود با توجه به علتی که برای بازداشت ایشان بیان شده و عدم ارائه استدلال منطقی و حقوقی، مناسب است مسئولان مربوطه نسبت به آزادی این استاد قرآن اقدام کنند.

به گزارش رسیده به کلمه در ادامه ی این گفتگو عبدالله نوری با ابراز ناراحتی و تاسف نسبت به بازداشت علی اصغرغروی گفت: “ایشان انسانی وارسته، اخلاق مدار، قرآن پژوه و از شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت به ویژه امیرمومنان صلوات الله علیهم اجمعین می باشد و برخورد صورت گرفته با ایشان بسیار عجیب و بدور از روح قانون اساسی است”. عبدالله نوری اظهار داشت: “این گونه اقدامات باعث نگرانی و التهاب جامعه ومحافل آزاد اندیشی می گردد و نخبگان و فرهیختگان را نسبت به بیان تفکراتشان با سردرگمی و ابهام مواجه می کند”. عبدالله نوری افزود: “به اعتقاد من اندیشمندان و روشنفکران باعث پویایی و رشد فکری جامعه می گردند و باید مورد احترام باشند، اگر چه برخی از نظرات آنان صائب نباشد و نباید از آنها خواسته شود همانند حاکمیت و یا همانند تفکری خاص، فکر کنند و عمل نمایند”. عبدالله نوری در پایان ابراز امیدواری کرد که: “هر چه زودتر تمام کسانی که به دلیل بیان عقاید و اندیشه های خود در حبس و حصر هستند آزاد شوند و مردم و حاکمیت از فکر و اندیشه ی آنها استفاده کنند”.

عبدالله نوری همچنین با حضور در منزل سعید مدنی با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار همسر سعید مدنی از آخرین وضعیت سلامتی و پرونده قضایی همسرش گزارشی ارائه کرد و در ادامه عبدالله نوری برای سلامتی و تقویت صبر و استقامت خانواده های زندانیان سیاسی و تسریع در آزادی عزیزان در حصر و حبس دعا کرد و آزادی این بزرگواران را موجب تقویت وحدت و انسجام ملی دانست.

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.