سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خط و نشان سردار جزایری از حصر برای خاتمی و هاشمی تا رد برنامه های روحانی...
» دست به ماشه، باید جنگی فکر کنیم

خط و نشان سردار جزایری از حصر برای خاتمی و هاشمی تا رد برنامه های روحانی

چکیده :حصر باید تشدید شود / 2 ضلع از سران فتنه در حصر نیستند در حالی که باید می‌بودند و آنها دارند در خارج از حصر، فتنه را مدیریت می‌کنند./ کسانی که مسئولیت دارند، مراقب باشند چه می‌گویند./ دشمن در صدد مهار و در قفس کردن ایران از طریق گفت‌وگو است....


کلمه – گروه خبر: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با دخالت آشکار در امر سیاست، با اظهار نظر توام با تهدید در سیاست داخلی و سیاست خارجی، ضمن درخواست تشدید حصر همه را از خاتمی و هاشمی و دولت روحانی گرفته تا دولت های غربی و عربی را با عناوین مختلف مورد تهدید قرار داد تا ثابت کند همان طور که به دیگران توصیه کرده، خودش هم جنگی فکر می کند.

سردار مسعود جزایری با حضور در خبرگزاری وابسته به سپاه، فارس در مراسمی که مناسبت 9 دی برگزار شده بود، با اشاره به لزوم تشدید حصر سران فتنه گفت: وزارت اطلاعات باید نسبت به شکل‌گیری فتنه‌های جدید مراقبت کند چراکه ۲ ضلع فتنه که خارج از حصر هستند، فتنه را مدیریت می‌کنند.

وی افزود : درباره فتنه چند گزاره وجود دارد؛ 2 ضلع از سران فتنه در حصر نیستند در حالی که باید می‌بودند و آنها دارند در خارج از حصر، فتنه را مدیریت می‌کنند لذا رسانه باید از این حوزه مراقبت کند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه بنده دلایل متقنی دارم که حصر باید تشدید شود، ادامه داد: وزارت اطلاعات باید نسبت به فتنه‌های جدید مراقبت کند.

سردار جزایری تاکید کرد: در هیچ‌کجای جهان به کودتاگران فرصت مدیریت مجدد داده نمی‌شود و اگر این فرصت داده شود، اشتباه است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به آنچه شکست دشمن در جنگ سخت و روی آوردن به جنگ نرم نامگذاری کرد، اظهار داشت: دشمن به معنای ابرسرمایه‌دار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل است که طی 8 سال هرچه در توان داشت به میدان آورد اما شکست خورده و صحنه را ترک کرد.

این سخنان سردار جزایری البته معطوف به 8 سال ویرانگری احمدی نژاد با حمایت یکپارچه ارکان مختلف نظام از جمله سپاه نیست.

وی در ادامه در جملاتی که نوعی کنایه صریح به سخنان روحانی داشت که گفت “من سرهنگ نیستم”، تصریح کرد: آحاد مردم، رزمندگان و بسیجیان ما در این جنگ حضور داشتند و خیلی از آنها در این کشور “سرهنگ” شده‌اند از این رو باید مراقب باشیم که چه چیزی می‌گوییم.

سخنگوی نیروهای مسلح با طرح این سوال که چرا توانمندی خود را ندانسته تحت تاثیر مباحث دیگر قرار می‌دهیم، افزود: ما باید در عرصه سیاسی و دیپلماسی توجه کنیم، چراکه نمی‌توان هر صحبتی را مطرح کرد و سپس گفت که اشتباه شده است.

سردار جزایری با انتقاد از کسانی که امروز می‌گویند رفتار ما در داخل باعث دشمنی‌ها شده است، متذکر شد: اینگونه موضع‌گیری‌ها یک خطای استراتژیک است چراکه امام(ره) درباره تحمیل جنگ فرمودند این جنگ نه به خاطر چهار وجب خاک بلکه به خاطر ترس از صدور انقلاب به کشورهای اسلامی و غیراسلامی است.

وی با بیان اینکه متاسفانه ما این نکات و مسائل را در عرصه سیاسی و اجتماعی فراموش می‌کنیم، افزود: صدام هم می‌گفت جنگ ما با ایران برای نابودی انقلاب اسلامی است و مقامات آمریکایی نیز می‌گفتند ما کاری با اروند و خوزستان نداریم و باید انقلاب اسلامی را متوقف کنیم.

سردار جزایری با تاکید بر اینکه این استراتژی دشمن مانند روز روشن است اما به آن توجه نمی‌شود، اضافه کرد: متاسفانه برخی در داخل حرف‌هایی می‌زنند و می‌گویند رفتار و گفتار ما باعث دشمنی شده است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ضعف در دشمن‌شناسی خاطرنشان کرد: ما باید مراکز، سازمان‌ها، اتاق فکرها و پژوهشکده‌هایی را در نظر بگیریم که به طور مرتب دشمن و ابعاد مختلف حرکات آنها را رصد کنند.

وی با اشاره به شاکله و ساختار کلی دشمن اظهار داشت: کلوپ بیلدربرگ از مراکز تصمیم‌گیری غرب به منظور پیاده‌سازی استعمار پسانو و اعمال دیکتاتوری سرمایه‌داری و دولت جهانی است که تئوری‌پردازان آن افرادی همچون جوزف نای، جین شارپ و فرید زکریا و امثالهم هستند.

سردار جزایری موسسه بروکینگز، رند، کمیته خطر و برخی دیگر از موسسات را از مراکز ایده‌پردازی این کلوپ عنوان کرد و مدعی شد: سیاستمداران و کارگزاران آن افرادی همچون بوش، باراک اوباما و بیل‌گیتس و سوروس و سایر افراد هستند که مراکز پیاده‌سازی این ایده‌ها آی‌پک و مراکزی از این قبیل است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان به اینکه اسم سوروس با رئیس‌جمهور اسبق کشورمان قرین ذهن است، ادامه داد: غرب برنامه‌های کلی و مطالعه شده خود را در قالب گزارش منتشر می‌کند تا آن را نزد افکار عمومی تست کرده و با ظرفیت‌سازی اجتماعی، مدیریتی و رسانه‌ای زمینه لازم را برای اجرا فراهم کند.

این حرف جزایری در حالی است که خاتمی بارها دیدار خود با سوروس را تکذیب کرده است.

اسن مقام نظامی با دخالت روشن در امر سیاست و رد کردن سیاست مذاکره دولت با دیگر دولت ها، مهار و در قفس کردن ایران از طریق گفت‌وگو و تماس و اعمال فشارهای داخلی و بیرونی را از دیگر راهبردهای دشمن برشمرد و افزود: دشمن می‌خواهد ایران را از راهی که آمده پشیمان کرده و با غرب هماهنگ کند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با وجود تصریح روشن بر مخالفتش با مذاکرات، افزود: بنده با بد یا خوب بودن مذاکره کاری ندارم تنها به اظهارات اخیر اوباما بسنده می‌کنم که گفت: همان کاری را که ریگان با شوروی کرد اگر همین نوع مذاکره را در مذاکرات هسته‌ای ژنو با ایران داشته باشیم، بر ایران غلبه پیدا می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مذاکره ابعاد مختلفی دارد، تصریح کرد: بنابراین متوجه می‌شویم چه کسی اصرار دارد با ما مذاکره کند و آخر این قضیه کجاست.

این مقام مسئول در نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه از اصلی‌ترین راهبردهای دشمن این است که اجازه ندهد ایران از اقتصاد و منابع مالی پویا برخوردار باشد، گفت: دشمن فهمیده که در کجا قدم بگذارد، حال آیا اجازه می‌دهد 100 میلیارد دلار ما وارد کشور شود؟

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اهداف دشمن برای سرنگونی کردن حکومت تهران با استفاده از انقلاب مخملی ادامه داد: دشمن معتقد است با شخصیت‌هایی که در درون ایران وجود دارد می‌تواند به دگرگونی بزرگی در کشورمان فکر کند از این رو برخی رسانه‌ها باید به شکل مینیاتوری این مسائل را پیگیری کنند و غفلت در این زمینه جایز نیست.

سردار جزایری با بیان اینکه همه ما در فضای جنگ نرم تنفس می‌کنیم و بر همین اساس باید جنگی فکر کنیم، افزود: کسانی که به این فضا اعتقاد ندارند اگر مسئولیتی در کشور داشته باشند جامعه را به بی‌راهه می‌برند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سخنان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سال 2002 مبنی بر تغییر رژیم ایران از طریق برنامه‌های تلویزیونی با محتوای هرزه خاطرنشان کرد: هرزه‌نگاری مبتذل در 10 سال اخیر چندده برابر شده و این یکی از راهبردهای دشمن است که متاسفانه برخی آن را تعامل فرهنگی می‌دانند از این رو آنها یا عقب‌مانده فرهنگی و سیاسی هستند یا خود را به نفهمی زده‌اند.

این مقام نظامی که در همه امور سیاسی و فرهنگی و اجتماعی اظهار نظر کرده است، توضیح نداد که این برداشت خود از تعامل فرهنگی را هم از جنگی فکر کردن به دست آورده یا نه.

وی با بیان اینکه غفلت از راهبردهای دشمن باعث همین وضعی می‌شود که کم و بیش آن را ملاحظه می‌کنیم، تصریح کرد: تلقین اجماع جهانی علیه ایران از راهبردهای دشمن است که متاسفانه برخی از مقامات کشور نیز این موضوع را تکرار می‌کنند؛ دشمن می‌خواهد القا کند که دنیا علیه ایران است در حالی که چهار کشور خبیث آمریکایی، اروپایی، صهیونیستی و حکومت‌های عرب منطقه با انقلاب اسلامی مخالف بوده و هستند!

وی به این ترتیب اعتراف کرد که تقریبا همه کشورهای موثر بر نقش ایران در منطقه و جهان را از جمله کشورهای عربی به مخالف خود تبدیل کرده ایم. در حالی که در این بین تنها مخالفت رژیم صهیونیستی و تا حدی آمریکا قابل درک است. ضمن اینکه بر اساس جنگی فکر کردن این سردار نظامی، لابد باید به فکر جنگ با همه این کشورها بود.

سردار جزایری با تاکید بر اینکه رسانه‌ها نباید اجازه دهند که دروغ بزرگ اجماع جهانی دنیا علیه ایران توسط مسئولان داخلی تکرار شود، به بخش دیگری از راهبردهای دشمن در تضعیف ستون‌های حمایتی حکومت ایران از جمله سرویس‌های امنیتی و نظامی پرداخت و گفت: دشمن معتقد است که باید قدرت بسیج و سپاه از بین رفته و در وزارت اطلاعات تغییر اساسی ایجاد شود.

سردار جزایری یادآور شد: سال‌هاست فرماندهان ما دست به ماشه هستند و این دستور و اختیار به آنها داده شده است لذا این یک شعار و پروپاگاندا نیست اما خودمان در داخل بدون توجه می‌گوییم که دشمن از اقتدار و توانمندی نظامی ایران نمی‌ترسد، ما باید درست صحبت کنیم چراکه قطعا دشمن نه‌تنها از توانمندی نظامی ایران ترس دارد بلکه رژیم منحوس صهیونیستی شب و روز از این توانمندی در هراس است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: دشمن می‌داند جمهوری اسلامی قدرت نابودی منافع نامشروع آمریکا و رژیم صهیونیستی را در منطقه دارد و می‌تواند آنها را مورد ضربات اساسی و کاری و قاطع قرار دهد.

وی خطاب به مسئولان و دولتمردان متذکر شد: کسانی که مسئولیت دارند، مراقب باشند چه می‌گویند و بدانند که حرف‌هایشان بُرد دارد از این رو نباید حرف‌های دشمن شادکن بزنند.

سردار جزایری با اشاره به روی میز بودن همه گزینه‌ها که از سوی اوباما مطرح می‌شود تصریح کرد: اینکه آمریکا مرتب می‌گوید گزینه‌ها از جمله گزینه نظامی روی میز است مراقب باشیم که با بزرگ کردن گزینه نظامی سایر ابعاد فراموش نشود.

سردار جزایری یکی از رسالت‌های رسانه‌ها از جمله خبرگزاری فارس که وابسته به سپاه است را شناسایی این لایه‌ها و انجام کار رسانه‌ای در قبال آن دانست و افزود: مقابله با تهاجم تبلیغاتی استکبار باید مورد توجه قرار گیرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.