سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

شهادت سه عضو سپاه در سراوان

چکیده : به احتمال زیاد این تله انفجاری به وسیله قاچاقچیان کار گذاشته شده...


سه نفر از اعضای واحد مهندسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه مرزی سراوان در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات کل سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تأیید این خبر اظهار کرد: این سه نفر در برخورد با یک تله انفجاری به شهادت رسیدند.

سردار رمضان شریف با اشاره به اینکه “هیچ درگیری بین سپاه و اشرار یا قاچاقچی‌ها رخ نداده است”، خاطرنشان کرد: اشرار یا قاچاقچیان در مسیرهای عبوری خود تله‌هایی انفجاری نصب می‌کنند تا بتوانند از گذرگاه‌هایی که حدس می‌زنند مورد بازرسی قرار می‌گیرند، بگریزند.

وی در ادامه افزود: این سه تن که از اعضای واحد مهندسی سپاه بودند، در مسیر خود به یک تله انفجاری برخورد کردند و به شهادت رسیدند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات کل سپاه در پایان اظهار کرد: به احتمال زیاد این تله انفجاری به وسیله قاچاقچیان کار گذاشته شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.