سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دفاع کاخ سفید از تحریم‌های جدید علیه ایران...

دفاع کاخ سفید از تحریم‌های جدید علیه ایران

چکیده :کاخ سفید از اقدام واشنگتن در گسترش فهرست سیاه آمریکا علیه ایران دفاع کرد و مدعی شد که چنین اقدامی توافق هسته‌ای موقتی را که ماه گذشته بین ایران و گروه 1+5 حاصل شد نقض نمی‌کند....


کاخ سفید از اقدام واشنگتن در گسترش فهرست سیاه آمریکا علیه ایران دفاع کرد و مدعی شد که چنین اقدامی توافق هسته‌ای موقتی را که ماه گذشته بین ایران و گروه 1+5 حاصل شد نقض نمی‌کند.

به گزارش ایسنا، جی کارنی، سخنگوی کاخ سفید مدعی شد که افزودن نام برخی شرکت‌ها و افراد فهرست سیاه تحریم‌های آمریکا علیه ایران نشان دهنده اقدامی بر مبنای تحریم‌های موجود است و افزود که دولت باراک اوباما، ‌رئیس جمهور آمریکا به خودداری از هرگونه تحریم جدید مربوط به برنامه هسته‌ای ایران متعهد است.

به گزارش خبرگزای شینهوا، ماری هارف، سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا نیز گفت که واشنگتن “به ایران اطلاع داده بود که این محدودیت‌های جدید در راه است” و افزود که معقتد نیست که این اقدام مذاکرات هسته‌ای با ایران را از مسیر خود خارج می‌کند.

هارف در یک کنفرانس خبری گفت: ما به اعمال تحریم‌های موجود از جمله مشخص کردن نهادها یا اشخاص بیشتر تحت این تحریم‌ها ادامه خواهیم داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.