سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی مطهری: وزارتی که ریگی را در آسمان گرفت شنودگذاران دفتر مرا دستگیر کند...

علی مطهری: وزارتی که ریگی را در آسمان گرفت شنودگذاران دفتر مرا دستگیر کند

چکیده :علی مطهری، نماینده مجلس با اشاره به پیگیری سئوال خود از وزیر اطلاعات، گفت: باید مشخص شود چه کسانی در دفتر من دستگاه های شنود و فیلمبرداری را نصب کردند....


علی مطهری، نماینده مجلس با اشاره به پیگیری سئوال خود از وزیر اطلاعات، گفت: باید مشخص شود چه کسانی در دفتر من دستگاه های شنود و فیلمبرداری را نصب کردند.

علی مطهری در گفت وگو با خانه ملت، در تشریح وضعیت سؤال از سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات، گفت: در نشست یکشنبه (3 آذر) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بعد از استماع اظهارات وزیر اطلاعات از پاسخ های وی قانع نشدم، از این رو مقرر شد که این وزیر طی 10 روز اقداماتی را برای پیگیری پرونده شنود و قانع کردن من انجام دهد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه بر اساس ماده 209 آیین نامه داخلی مجلس، وزیر مربوطه طی زمان 10 روز باید برای قانع کردن نماینده سؤال کننده تلاش و برنامه ریزی کند، افزود: به طور حتم اگر در مدت 10 روز وزارت اطلاعات برای قانع شدن من و دستگیری متخلفان اقدامی انجام ندهد، سؤال از علوی وزیر اطلاعات به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

علی مطهری، ادامه داد: قطعا باید مشخص شود که آن کسانی که وارد دفتر من شده و در مدت 4 ساعت، دستگاه های شنود و فیلبرداری را نصب کردند، چه کسانی هستند، از طرف دیگر دستگاه های امنیتی ضمن دستگیری این افراد باید نسبت به توبیخ و مجازات آن ها اقدام کند تا من بعد از بررسی این موضوعات و اقدامات سؤال از وزیر اطلاعات را پس بگیرم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با اعلام اینکه وزارت اطلاعات به عنوان متولی امنیت کشور باید نسبت به اقدامات غیرقانونی برخی افراد و تجاوز به حریم شخصی من پاسخ دهد، تصریح کرد: در شرایط کنونی این سؤال پیش می آید که آیا وزارت اطلاعاتی که ریگی را در هوا دستگیر می کند، نمی تواند با اتکا به مستندات و فیلم های ارائه شده این افراد متجاوز و متخلف را دستگیر کند.

روز سه شنبه (18تیر 92) خبری در رسانه ها درباره کشف وسایل شنود و تصویربرداری در دفتر علی مطهری منتشر شد، که پس از آن مطهری ضمن محکوم کردن این اقدام در بیانیه ای از وزارت اطلاعات درخواست کرد که با توجه به مستندات جمع آوری شده هر چه سریع تر با متخلفان برخورد کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.