سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وکیل دادگستری: مرتضوی چون با امکان صدور جلب مواجه شد به بازپرسی آمد...

وکیل دادگستری: مرتضوی چون با امکان صدور جلب مواجه شد به بازپرسی آمد

چکیده : دادستان سابق تهران طی چند مرحله احضار شده اما هر دفعه به بهانه ای از حضور در جلسه بازپرسی خودداری کرد. این بار هم به دلیل امکان صدور حکم جلب و دستگیری به دادسرا آمد....


شاکی مرتضوی در پرونده پالیزدار گفت: سعید مرتضوی وقتی با امکان صدور جلب و دستگیری رو به رو شد، ناگزیر به تمکین شده و در جلسه بازپرسی حاضر شد.

پیمان حاج محمود عطار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دادستان سابق تهران طی چند مرحله احضار شده اما هر دفعه به بهانه ای از حضور در جلسه بازپرسی خودداری کرد. این بار هم به دلیل امکان صدور حکم جلب و دستگیری به دادسرا آمد.

وی افزود: مرتضوی با اطلاع از قطعیت برائت ما از مشارکت در تشکیل باند ضد امنیتی، در لایحه ای که به دادگاه کهریزک ارائه کرد نیز ما را باند پالیزدار معرفی کرده و در مصاحبه هایش نیز این موضوع را اعلام کرده است.

این وکیل دادگستری ادامه داد: در جلسه روز چهارشنبه به شکایتهای افترا و نشر اکاذیب رسیدگی شد که قرار شد طرفین پرونده لوایح تکمیلی خود را به شعبه بازپرسی ارائه دهند.

بر اساس محتویات پرونده، عباس پالیزدار، پیمان حاج محمود عطار و چند تن از شاکیان پرونده معروف به پالیزدار از دادستان سابق تهران به اتهام بازداشت غیرقانونی و افترا و نشر اکاذیب شکایت کرده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.