سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اوضاع نامساعد جسمی مصطفی دانشجو در بند 350 زندان اوین...

اوضاع نامساعد جسمی مصطفی دانشجو در بند 350 زندان اوین

چکیده :حال مصطفی دانشجو از دراویش نعمت الهی گنابادی که به ۷ سال و ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شده است و از بیماری حاد ریوی و قلبی رنج می‌برد، روز سه شنبه و پس از آنکه از ادامه درمان در بیمارستان استنکاف کرد، رو به وخامت گراییده است....


حال مصطفی دانشجو زندانی سیاسی محبوس در بند 350 زندان اوین نامساعد است.

به گزارش خبرنگار کلمه، حال مصطفی دانشجو از دراویش نعمت الهی گنابادی که به ۷ سال و ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شده است و از بیماری حاد ریوی و قلبی رنج می‌برد، روز سه شنبه و پس از آنکه از ادامه درمان در بیمارستان استنکاف کرد، رو به وخامت گراییده است.

مصطفی دانشجو، روز یک شنبه و پس از آنکه مسئولان زندان اوین از اعزام حمیدرضا مرادی برای درمان اضطراری به بیمارستان امتناع کردند، حاضر به ادامه درمان در بیمارستان شهدا تهران که در آن بستری شده بود، نشد و به زندان اوین بازگشت.

این وکیل دادگستری از زمان برگشت به زندان در وضعیت وخیمی به سر می‌برد و پس از آنکه دوستانش سعی کردند، روز سه شنبه برای چند دقیقه‌ای او را به هواخوری بند ۳۵۰ منتقل کنند، حالش به وخامت گرایید و مجبور به بازگشت فوری وی به اتاق شدند.

هفت تن از دراویش گنابادی روز دوشنبه و در پی بازگرداندن او به زندان اوین دست به اعتصاب ملاقات زدند که با قول مساعد مسئولان زندان اوین مبنی بر اعزام حمیدرضا مرادی و مصطفی دانشجو تا پایان روز سه شنبه به بیمارستان، با خانواده‌های خود دیدار کردند.

مصطفی دانشجو به دلیل پیشرفت بیماری قلبی هفته گذشته به بیمارستان شهدای تجریش اعزام شده بود و قرار بود بر روی وی اقدامات درمانی صورت گیرد.

حمیدرضا مرادی از دیگر دراویش نعمت الهی گنابادی که او هم از بیماری قلبی رنج می‌برد در پی امتناع از پوشیدن لباس فرم زندانیان و دستبند از اعزام به بیمارستان که به سختی و از سوی خانواده این زندانی عقیدتی هماهنگ شده بود، بازماند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.