سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعزام دو درویش گنابادی از زندان اوین به بیمارستان...

اعزام دو درویش گنابادی از زندان اوین به بیمارستان

چکیده :ظهر امروز، چهارشنبه ۱۵ آبان، حمیدرضا مرادی سروستانی و مصطفی دانشجو از وکلا و مدیران سایت مجذوبان نور، برای طی مراحل درمانی به بیمارستان اعزام شدند....


ظهر امروز، چهارشنبه ۱۵ آبان، حمیدرضا مرادی سروستانی و مصطفی دانشجو از وکلا و مدیران سایت مجذوبان نور، برای طی مراحل درمانی به بیمارستان اعزام شدند.

به گزارش کلمه، در پی مساعدت و همکاری مسئولان زندان اوین پس از گفتگو با برخی از زندانیان سیاسی بند 350 ، حمیدرضا مرادی سروستانی، از مدیران زندانی سایت مجذوبان نور، که از گرفتگی شدید عروق ناحیه پا رنج می برد و پزشک نسبت به خطر قطع هر دوپای وی در صورت عدم طی مراحل درمان هشدار داده بود، پس از ماه ها، به بیمارستان اعزام شد.

همچین مصطفی دانشجو، وکیل زندانی دراویش گنابادی، که دچار آسم شدید است و هفته گذشته چندین بار به علت نارسایی اکسیژن از هوش رفت، برای بار دوم در هفته اخیر به بیمارستان منتقل شد.

حمیدرضا مرادی و مصطفی دانشجو چندی قبل با رای شعبه ۵ دادگاه انقلاب به ترتیب به ۱۰ سال و شش ماه، و هفت سال و شش ماه حبس تعزیری محکوم شدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.