سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هیات پارلمان اروپا از صحن علنی مجلس بازدید کرد...

هیات پارلمان اروپا از صحن علنی مجلس بازدید کرد

چکیده :هیات 4 نفره پارلمان اروپا از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بازدید کردند....


هیات 4 نفره پارلمان اروپا از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، گروه چهار نفره سوسیالیست های پارلمان اروپا از صحن علنی مجلس بازدید کردند.

این هیات دیروز وارد تهران شدند.

ریاست این هیات را اسوبودا نماینده پارلمان اتریش برعهده دارد علاوه بر این گومز و دکایز نمایندگان پارلمان پرتغال و بلژیک نیز این هیات را همراهی می کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، در تشریح زمان و جزئیات دیدارهای هیأتی از سوسیالیست‌های پارلمان اروپا با مسئولان جمهوری اسلامی، گفت: این هیأت یک شنبه با رئیس مجلس و وزیر خارجه و روز دوشنبه با رئیس مجمع تشخیص مصلحت دیدار می‌کند.

حسین سبحانی‌نیا در تشریح برنامه 4 روزه هیأت 5 نفره گروهی از سوسیالیست‌های پارلمان اروپا، به خانه ملت گفت: این هیأت به سرپرستی هنص اسودا شنبه وارد تهران شده و تا روز سه شنبه دیدارهای خود را با مسئولان جمهوری اسلامی انجام می‌دهند.

نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی، از دیدار گروه سوسیالیست‌های پارلمان اروپا با لاریجانی رئیس مجلس خبر داد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است که این هیأت پارلمانی یک شنبه در نشست علنی مجلس حضور پیدا کند و پس از ملاقات با علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، ساعت 12 دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی را در برنامه دارد.

وی با بیان اینکه این هیأت پارلمان اروپا با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار می‌کند، تصریح کرد: اعضای این هیأت سپس دیداری با کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس خواهند داشت و همچنین به ضیافت شام علاءالدین بروجردی می‌روند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به سخنرانی اعضای هیأت 5 نفره گروه سوسیالیست‌های پارلمان اروپا در مرکز سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه در روز (دوشنبه 29 مهر)، یادآور شد: این هیأت پارلمان اروپایی در عصر روز دوشنبه با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ملاقات می‌کند و سپس اعضای این هیأت با محمدجواد لاریجانی رئیس کمیته حقوق بشر قوه قضائیه نشست مشترک خواهند داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.