سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عبدالله نوری: رفع حصر از رهبران جنبش سبز، در تقویت وحدت میان علاقمندان به کشور موثر...

عبدالله نوری: رفع حصر از رهبران جنبش سبز، در تقویت وحدت میان علاقمندان به کشور موثر است

چکیده :آقای نوری همچنین آزادی سایر زندانیان سیاسی و رفع حصر از رهبران جنبش سبز، میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد را در تقویت وحدت میان علاقمندان به جمهوری اسلامی بسیار موثر دانست....


عبدالله نوری با حضور در منزل محسن امین زاده، فیض الله عرب سرخی، میرطاهرموسوی و عیسی سحرخیز با آنها دیدار و گفتگو کرد. امین زاده، عرب سرخی، میرطاهرموسوی و سحرخیز همراه با جمع زیادی از فعالان سیاسی و دانشگاهی اصلاح طلب پس از اننخابات سال ۸۸ بازداشت و به زندان منتقل شدند.

به گزارش سحام٬ در این دیدارها عبدالله نوری ضمن ابراز خشنودی از آزادی برخی از عزیزان اصلاح طلب، نسبت به فضای امید و نشاطی که پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ در جامعه ایجاد شده است، به فعالان سیاسی و دانشگاهی توصیه کرد بدور از افراط و تفریط و با همدلی برای موفقیت دولت دکتر روحانی، در تحقق برنامه ها و شعارهای بیان شده در دوران انتخابات که مورد استقبال مردم قرار گرفت، تلاش کنند.

عبدالله نوری در ادامه از مسئولان نیز خواست تا با احترام به رأی و اعتماد مردم و حضور گرم آنها درانتخابات، با گسترش فضای امید، نشاط و همدلی در میان جامعه، موجب افزایش اعتماد میان دولت و مردم گردند.

آقای نوری همچنین آزادی سایر زندانیان سیاسی و رفع حصر از رهبران جنبش سبز، میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد را در تقویت وحدت میان علاقمندان به جمهوری اسلامی بسیار موثر دانست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.