سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرمانده ناجا: بررسی قتل یکی از سپاهیان به حفاظت اطلاعات سپرده شد...

فرمانده ناجا: بررسی قتل یکی از سپاهیان به حفاظت اطلاعات سپرده شد

چکیده : قتلی را داشته‌ایم که یکی از برادران سپاه به قتل رسیده است اما علت و انگیزه آن در حال پیگیری است و ضمن پیگیری این موضوع در پلیس آگاهی، موضوع را به حفاظت اطلاعات سپاه واگذار کردیم تا با همکاری پلیس آگاهی علل و انگیزه‌ها مشخص شود و فعلا اظهار نظری در مورد این مسئله که علت واقعی چه بوده است نمی‌کنم. ...


پس از آنکه یکی از اعضای سپاه در کرج کشته شد، فرمانده ناجا گفت: بررسی قتل یکی از سپاهیان به حفاظت اطلاعات سپاه سپرده شد.

به گزارش کلمه، روز گذشته، پس از آنکه اخبار ضد و نقیضی از کشته شدن یک عضو سپاه در کرج منتشر شد، سخنگوی سپاه پاسداران با تایید فوت یکی از اعضای سپاه کرج گفت: پلیس در حال بررسی علت فوت این فرد است. اما اینک ناجا می گوید که این مساله به حفاظت اطلاعات سپاه سپرده شده است.

وی در مورد کشته شدن یک عضو سپاه در کرج گفت: البته ما قتلی را داشته‌ایم که یکی از برادران سپاه به قتل رسیده است اما علت و انگیزه آن در حال پیگیری است و ضمن پیگیری این موضوع در پلیس آگاهی، موضوع را به حفاظت اطلاعات سپاه واگذار کردیم تا با همکاری پلیس آگاهی علل و انگیزه‌ها مشخص شود و فعلا اظهار نظری در مورد این مسئله که علت واقعی چه بوده است نمی‌کنم.

به گزارش ایسنا، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در حاشیه صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با بیان اینکه به مناسبت هفته نیروی انتظامی خودرو و موتورسیکلت‌هایی که منع قضایی نداشته باشند مورد تسهیلات خاص واقع شده و رفع توقیف می‌شوند، گفت: تلاش داریم به مناسبت هفته نیروی انتظامی تسهیلاتی ویژه برای رفع توقیف خودرو و موتورسیکلت‌هایی که منع قضایی نداشته باشند، قائل شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تخفیفی برای جرایم رانندگی در نظر گرفته می‌شود؟ گفت: تخفیف در جرایم راهنمایی و رانندگی از اختیارات ناجا نیست اما تلاش داریم با افزایش ساعات کار مراکزی که به ارائه خدمات مشغول هستند و همچنین تلاش مضاعف برای خدمت‌رسانی به مردم، رضایت مردم را کسب کنیم هرچند که همواره تلاش داشتیم مردم در صف خدمات نیروی انتظامی نمانند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.