سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تحصن دانشجویان دامغان در اعتراض به سوء مدیریت دانشگاه...

تحصن دانشجویان دامغان در اعتراض به سوء مدیریت دانشگاه

چکیده :دانشجویان متحصن طی تماسی با نماینده دامغان و مسئولان وزارت علوم تحصن دانشجویان در دانشگاه را به اطلاع آنان رساندند. همچنین در تماسی با واحد مدیریت معاونت دانشجویی وزارت علوم دانشجویان خواستار پیگیری مطالبات خود شدند....


تعدادی از دانشجویان دانشگاه دامغان در اعتراض به سوء مدیریت دانشگاه دست به اعتراض زدند.

به گزارش کلمه به نقل از منابع دانشجویی دهها تن از دانشجویی دانشگاه دامغان در اعتراض به عدم تحقق مطالبات صنفی و ممنوعیت هرگونه فعالیت های فرهنگی دست به اعتراض زدند. دانشجویان در این تحصن نسبت به سیاست های معاونت فرهنگی دانشگاه در به وجود آوردن فضای خفقان برای فعالین سیاسی در پی صدور احکام تعلیق برای ساسان رادفر،امیر حسین حسینی و سهیل علی اکبر زاده و ممانعت از ادامه ی تحصیل امیرحسین سرابی دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشگاه و توقیف غیرقانونی نشریات دانشجویی اعتراض کردند و با تجمع در مقابل سلف غذاخوری و قرار دادن سینی های وعده ی نهار خود در صحن دانشگاه دست به اعتصاب زدند.

این تحصن ساعت 11.30 ظهر و با سخنرانی امیرحسین سرابی دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دامفان آغاز شد و پس از گذشت یک ساعت از این تجمع دکتر هاشمی برز آبادی معاونت دانشجویی عنوان داشت که دانشجویان حاضر در تحصن را به رسمیت نشناخته و مسئولان دانشگاه نسبت به مطالبات دانشجویان حاضر به پاسخ گویی نیستند.

در ادامه تحصن دانشجویان شروع به راهپیمایی در محیط دانشگاه کردند و با تجمع در مقابل ساختمان اصلی از رفتن به کلاس درس سرباز زند و سپس از اساتید که خود بارها بازخوردهای این عدم مدیریت را شاهد بودند حمایت خواستند.این دانشجویان شعار می دادند که تا زمان حضور ریاست دانشگاه آقای دکتر حقیقی اصل به تحصن خود ادامه می دهند.

در ادامه این گزارش آمده است که دانشجویان متحصن طی تماسی با نماینده دامغان و مسئولان وزارت علوم تحصن دانشجویان در دانشگاه را به اطلاع آنان رساندند. همچنین در تماسی با واحد مدیریت معاونت دانشجویی وزارت علوم دانشجویان خواستار پیگیری مطالبات خود شدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.