سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

ترکیب جدید شورای عالی امنیت ملی

چکیده :دبیر شورای عالی امنیت ملی،معاونان و دیگر مسئولان این شورا را مشخص کرد. به گزارش «تابناک»، امیر دریابان علی شمخانی در حکمی سید علی حسینی تاش را به عنوان معاون راهبردی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی منصوب کرد.حسینی تاش پیش از این نیز معاون راهبردی دبیر شورای عالی امنیت ملی و عضو تیم مذاکر ه...


دبیر شورای عالی امنیت ملی،معاونان و دیگر مسئولان این شورا را مشخص کرد.

به گزارش «تابناک»، امیر دریابان علی شمخانی در حکمی سید علی حسینی تاش را به عنوان معاون راهبردی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی منصوب کرد.حسینی تاش پیش از این نیز معاون راهبردی دبیر شورای عالی امنیت ملی و عضو تیم مذاکر ه کننده هسته یی در زمان تصدی علی لاریجانی بر دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی بوده است.وی همچنین سرپرست تیم مذاکره کننده ایران با روسیه و رییس پیشین دانشگاه امام حسین بوده است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان هم چنین دریادار محتاج را به عنوان معاون امنیت داخلی، عیسی گل وردی را به سمت معاون اجرایی،داوود دانش جعفری در پست معاون اقتصادی و محمود رحمانی را به عنوان رئیس دفتر منصوب کرد.

هم چنین گفته می شود سعید ایروانی، کاردار پیشین ایران در عراق به عنوان معاون امنیت بین الملل و سیاست خارجی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و جانشین علی باقری شده است.علی باقری نیز به عنوان مشاور بین الملل دبیر شورای عالی امنیت ملی منصوب شده است.

از حسینی جرجانی به عنوان معاون رسانه ای دبیرخانه شورا خبر می دهند. قرار است به زودی مراسم معارفه امیر دریابان علی شمخانی، نماینده رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.