سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترخيص داروهاي استاندارد بيهوشي از گمرك...

ترخيص داروهاي استاندارد بيهوشي از گمرك

چکیده :ضعيت داروهاي بيهوشي بسيار بهتر از گذشته شده است قبلاً داروهاي بيهوشي كمياب شده بود و مجبور بوديم داروهاي ديگري را جايگزين كنيم كه چندان كيفيت مناسبي نداشتند. وي ادامه داد: البته هنوز هم در تأمين داروهاي بيهوشي كه استاندارد باشند مشكل داريم اما مشكلات مانند قبل حاد نيست. ...


رئيس انجمن بيهوشي ايران از ترخيص داروهاي استاندارد بيهوشي از گمرك خبر داد و گفت: به تازگي اين داروها در اولويت ترخيص اقلام دارويي قرار گرفته‌اند.

به گزارش شفا آنلاين،دكتر محمدمهدي قيامت گفت: وضعيت داروهاي بيهوشي بسيار بهتر از گذشته شده است قبلاً داروهاي بيهوشي كمياب شده بود و مجبور بوديم داروهاي ديگري را جايگزين كنيم كه چندان كيفيت مناسبي نداشتند.
وي ادامه داد: البته هنوز هم در تأمين داروهاي بيهوشي كه استاندارد باشند مشكل داريم اما مشكلات مانند قبل حاد نيست.

قيامت گفت: تعداد داروهاي بيهوشي بي‌كيفيت بسيار كم و محدود شده است و در زمينه داروهاي بي‌حسي مشكلي وجود ندارد.

رئيس انجمن بيهوشي ايران افزود: از زماني كه داروهاي بيهوشي را در اولويت ترخيص دارو از گمرك قرار دادند مشكلات هم حل شد چرا كه اين داروهاي بيهوشي در گمرك مانده بود و ترخيص نمي‌شد.

وي با تأييد مشكل كيفيت نامناسب داروهاي بيهوشي در بخش خصوصي و دولتي در گذشته به فارس گفت: در حال حاضر مشكل حاد برطرف شده و موردي از تعطيل مراكز درماني يا توقف اعمال جراحي گزارش نشده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.