سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعلام آمادگی سپاه برای تعامل و همکاری با دولت در عرصه دیپلماسی...

اعلام آمادگی سپاه برای تعامل و همکاری با دولت در عرصه دیپلماسی

چکیده :کلمه- گروه خبر: در آستانه سفر حسن روحانی به نیویورک سپاه پاسداران اعلام آمادگی کرده که ظرفیت‌های تعاملی خود را در اختیار دیپلماسی دولت می گذارد. پس از آنکه حسن روحانی خواستار همکاری سپاه در پروژه های بزرگ ملی شد سردار جعفری از آمادگی این نهاد برای همکاری با دولت خبر داد و رییس قرارگاه...


کلمه- گروه خبر: در آستانه سفر حسن روحانی به نیویورک سپاه پاسداران اعلام آمادگی کرده که ظرفیت‌های تعاملی خود را در اختیار دیپلماسی دولت می گذارد.

پس از آنکه حسن روحانی خواستار همکاری سپاه در پروژه های بزرگ ملی شد سردار جعفری از آمادگی این نهاد برای همکاری با دولت خبر داد و رییس قرارگاه خاتم نیز با اشاره به جلسه مشترک دولت و سپاه برای همکاری های مشترک، آمادگی این قرارگاه برای وارد شدن به پروژه های مورد نظر دولت را اعلام کرد.

اما این بار در بیانیه ای حمایت سپاه از دیپلماسی کشور عنوان شده و در این بیانیه با اشاره به رابطه ایران و امریکا نوشته است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این راستا از هر اقدامی که در چارچوب منویات و راهبردهای رهبری و منافع ملی و در مدار عزت، حکمت و مصلحت صورت پذیرد، حمایت کرده و ظرفیت‌های تاثیرگذار تعاملی خود را در اختیار دولت محترم قرار می‌دهد.

سخنان نرمش قهرمانانه رهبری که تاکنون بازتاب گسترده ای در محافل سیاسی به همراه داشته است در جریان دیدار فرماندهان سپاه با آیت الله خامنه ای مطرح شده بود که نشان از تغییر موضع گیری رهبری در خصوص رابطه با امریکا تلقی شده است.

اینک نیز سپاه با بیان برخی از ویژگی های یک رابطه در عرصه دیپلماسی در این بیانیه که به مناسبت هفته دفاع مقدس صادر شده، آورده است: تجربه تاریخی، رصد هوشمندانه و همراه با تردید نسبت به رفتارهای سردمداران کاخ سفید را برای دستگاه دیپلماسی کشور ضروری و اجتناب ناپذیر می‌نماید به گونه‌ای که در این عرصة خطیر بایستی مطالبات به حق ملت ایران به شایستگی مورد تکریم و پذیرش شیفتگان تعامل با نظام قرار گیرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.