سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در آخرین روزهای تابستان...

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در آخرین روزهای تابستان

چکیده :رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به اینکه هم اکنون ترافیک در جاده‌های کشور روان است، محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای پایانی تابستان را تشریح کرد. ...


رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به اینکه هم اکنون ترافیک در جاده‌های کشور روان است، محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای پایانی تابستان را تشریح کرد.

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در گفت‌وگو با فارس گفت: در حال حاضر اکثر جاده‌های کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی کشور مساعد است. رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور همچنین از بازگشایی جاده قم – گرمسار در روز 31 شهریور بعد از 5 ماه خبر داد و گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 چهارشنبه 27 شهریور تا ساعت 24 یکشنبه 31 شهریور از محورهای تهران – سمنان – مشهد، چالوس، هراز و فیروزکوه در هر دو سمت ممنوع است.

وی افزود: تردد تمام کامیون‌ها تریلرها از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه در محورهای هراز، فاروج به شیروان، بجنورد، چمن بید، جنگل گلستان، گلوگاه، گرگان، چمن بید – جنگل گلستان، زرین دشت، سفیددشت، بروجن، لردگان – ایزه، رامهرمز – بهبهان – گچساران، ده دز – شهرکرد، دزفول – شوشتر – اهواز، اردبیل به سرچم، قوچان به مشهد، سبزوار به مشهد، تربت حیدریه به مشهد، جزیره اسلامی در استان آذربایجان شرقی ممنوع خواهد بود.

سلبی ادامه داد: تردد انواع کامیون و تریلر از ساعت 14 تا 24 روزهای پنجشنبه و شنبه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از محورهای آستارا – اردبیل، جاده قدیم رشت – قزوین ممنوع است. وی گفت: تردد همه تریلرها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از تهران به طرف قائمشهر و بلعکس ممنوع است.

تردد انواع وسیله باربری، کامیون، کامیونت، تریلر به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از محورهای قدیم قم – تهران، سلفچگان، کاشان – قم و بالعکس ممنوع است. به گفته سلبی، تردد انواع وسیله باربری، کامیون، کامیونت، تریلر به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از استان‌های مرکزی و اصفهان که به سمت تهران در حرکت هستند از محور سلفچگان –ساوه – تهران و بالعکس صورت می‌گیرد.

وی گفت: تردد همه کامیون‌ها تریلرها و اتوبوس‌ها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز پنجشنبه تا ساعت 7 صبح شنبه از محور قدیم ساوه – همدان ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در پایان گفت: تردد انواع وسیله باربری، کامیون، کامیونت، تریلر، به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 روزهای جمعه و یکشنبه که از استان‌های جنوبی کشور هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد به طرف قم در حرکت هستند، باید از مسیر سه راهی نطنز – مورچه خور – دلیجان –سلفچگان – ساوه تهران و بالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.