سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پایان نهادهای موازی؛ انحلال دبیرخانه جنبش غیرمتعهدها...

پایان نهادهای موازی؛ انحلال دبیرخانه جنبش غیرمتعهدها

چکیده :طی یک ماه گذشته و به منظور پایان دادن به نهادهای موازی در سیاست خارجی، پس از آنکه معاونت بین الملل ریاست جمهوری منحل شد، حسن روحانی حکم به تعطیلی دبیرخانه جنبش غیرمتعهدها داد....


طی یک ماه گذشته و به منظور پایان دادن به نهادهای موازی در سیاست خارجی، پس از آنکه معاونت بین الملل ریاست جمهوری منحل شد، حسن روحانی حکم به تعطیلی دبیرخانه جنبش غیرمتعهدها داد.

امیرحسین زمانی‌نیا خاطرنشان کرد: رییس‌جمهور دستور بررسی فعالیت‌های دبیرخانه جنبش غیر متعهدها را داده بود تا بر اساس آن ارزیابی شود که آیا ضرورت ادامه کار این دبیرخانه و فعالیت آن وجود دارد یا خیر که پس از بررسی‌های انجام شده قرار شد این مسئولیت به وزارت امور خارجه واگذار شود.

وی افزود: با حکم رییس‌جمهور، دبیرخانه جنبش غیرمتعهد‌ها منحل شد و مسوولیت آن به معاونت بین‌الملل وزارت امور خارجه محول شده است.

وی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید برای چابک‌سازی فعالیت‌ها تاکید دارد که نباید موازی‌کاری صورت گیرد و این کار صرفا از طریق وزارت امور خارجه دنبال شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.