سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترخیص روزانه 30 تن انواع دارو از گمرک فرودگاه امام...

ترخیص روزانه 30 تن انواع دارو از گمرک فرودگاه امام

چکیده :میزان ترخیص دارو در 19 روز ابتدایی شهریور ماه سال جاری از طریق گمرک فرودگاه امام ( ره) به میزان یک هزارو 60 تن و به ارزش 68 میلیون دلار بوده است....


با تسهیلات ارائه شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران روزانه حدود 30 تن انواع دارو از طریق گمرک فرودگاه امام (ره) ترخیص و روانه بازار می شود.

به گزارش روابط عمومی گمرک جمهوری اسلامی ایران محمد رضا نادری با اعلام این مطلب افزود: از ابتدای سال جاری تا 19 شهریور ماه 1392 به میزان 6 هزار و 928 تن انواع دارو به ارزش 546 میلیون و 880 هزار دلار از طریق گمرکات اختصاصی ترخیص کننده دارو وارد کشور شده است.

محمد رضا نادری افزود: میزان ترخیص دارو در 19 روز ابتدایی شهریور ماه سال جاری از طریق گمرک فرودگاه امام ( ره) به میزان یک هزارو 60 تن و به ارزش 68 میلیون دلار بوده است.

به گفته وی حدود 95 درصد از داروهای وارداتی به کشور از طریق گمرک فرودگاه امام (ره) و مابقی از گمرکات اختصاصی دیگر از جمله گمرک تهران و… وارد و ترخیص می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.