سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترخیص داروهای بیماری های خاص از گمرک...

ترخیص داروهای بیماری های خاص از گمرک

چکیده :رئیس کل جدید گمرک ایران از ترخیص داروهای بیماری‌های خاص از گمرک خبر داد و درباره فعالیت اسکله های غیر مجاز در کشور گفت: مگر می شود کالا و کشتی با پرسنل وارد آبهای کشور شود و اسکله‌هایی که کشتی در آنها پهلو گرفته‌اند، غیر مجاز باشد؟...


رئیس کل جدید گمرک ایران از ترخیص داروهای بیماری‌های خاص از گمرک خبر داد و درباره فعالیت اسکله های غیر مجاز در کشور گفت: مگر می شود کالا و کشتی با پرسنل وارد آبهای کشور شود و اسکله‌هایی که کشتی در آنها پهلو گرفته‌اند، غیر مجاز باشد؟

به گزارش مهر، مسعود کرباسیان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای کل گمرک ایران از ترخیص داروهای بیماری های خاص از گمرکات کشور در شنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در دور جدید فعالیت گمرک این موضوع مورد پیگیری قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه تا زمانی که اسناد ترخیص کالاها در گمرک توسط بانکها پشت نویسی نشود با توجه به اینکه بانکها آن را تا زمان بازپس گیری مبلغ متعلق به خود می دانند قابل ترخیص نیست، افزود: عدم ترخیص کالاها از گمرگ هیچ عایدی برای گمرک ندارد.

رئیس کل جدید گمرک ایران گفت: عدم ترخیص کالاها از گمرک حق و حقوقی نصیب گمرک نمی شود؛ حتی تاریخ مصرف کالاها منقضی شده و خاصیت گذشته خود را از دست می دهد، بنابراین هیچ منفعتی نخواهد داشت.

معاون امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر ارائه تسهیلات به وارد کنندگان، گفت: معطلی کالاها در گمرک ناشی از عملکرد سایر دستگاههاست. تغییر تعرفه ها ، تغییر نوع ارز و عدم دریافت حواله بانکی و مابه التفاوت ارزی هنوز منجر به رسوب کالاها در گمرک شده است و در وهله اول تولید کننده و وارد کننده دچار ضرر و زیان می شوند و در وهله دوم کشور و مردم دچار خسران می شوند.

وی در مورد فعالیت اسکله های غیر مجاز در کشور نیز گفت: مگر می شود کالا و کشتی با پرسنل وارد آبهای کشور شود و اسکله هایی که کشتی در آنها پهلو گرفته‌اند، غیر مجاز باشد؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.