سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته

چکیده :رفت و آمد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس همچنان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است....


پلیس راه راهور ناجا، محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته راه‌های کشور را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، پلیس راه راهور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.

رفت و آمد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس همچنان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷: ۳۰ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

رفت و آمد تریلر‌ها از محور هراز همچنان ممنوع است و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (امروز و فردا) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم‌شهر و برعکس ممنوع است.

در محور زاهدان – زابل نیز رفت و آمد تمام تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶تا ۲۰ روز‌های پنجشنبه و جمعه این هفته – ۱۴ و ۱۵ شهریورماه – ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.